Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Fixné zubné strojčeky Nejde len o krásu. Ide o zdravie

 • Rovné zuby sa ľahšie čistia a menej kazia
 • S keramickými zámkami si zachováte elegantný úsmev
 • Stačí, keď sa u nás zastavíte približne raz za 6 týždňov
 • Zafixujeme výsledok

Objednajte sa online

ortodoncia

Nikdy nie je neskoro – ale návštevu neodďaľujte

Ťažko sa vám hryzie, nedostanete sa medzizubnými kefkami medzi všetky zuby a úsmev zakrývate rukou? Ale prečo? Spoločne to môžeme zmeniť. Ideálny čas na strojček je práve teraz.

Krivé zuby sú náchylnejšie na parodontálne ochorenia a zubné kazy. Ušetrite si starosti a zachovajte si zdravé zuby. 

 

Dočasné upozornenie – ortodoncia je momentálne dostupná len v Bratislave.

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • 5-ročná záruka na všetky zákroky
 • Postaráme sa, aby zuby zostali rovné

Spoznajte Schill Dental Clinic

Aj fixný strojček vám môže svedčať

Keramické zámky splynú so zubami, a tak ich takmer nevidno.

Nosenie fixného strojčeka môže mať dokonca aj isté výhody (okrem vyrovnania zubov), ktoré ocenia najmä ženy: vplyvom materiálu na predných plôškach zubov sa pery akoby nadvihnú a zväčšia, vyhladia sa nasolabiálne ryhy a vrásky okolo úst.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Rovné zuby vám zostanú navždy

Po liečbe používame tzv. retainery – drôtiky z vnútornej strany zubov. Nie je ich vidieť, ale zaistia zuby v ich novej pozícii a upevnia tak ich stálu polohu v kosti. 

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred opravou
Zuby po oprave

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Žena zuby pred
Žena zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Žena pred premenou
Žena po premene

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, vnútorné bielenie, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Čakajú vás 3 návštevy

Dĺžka liečby je vysoko individuálna, bežne však naši pacienti nosia strojček 1,5 roka.

1

1. návštěva: Lekár s vami preberie možné riešenia a liečebný plán.

15–30 minut

2

2. návštěva: Lekár uskutoční merania, fotenie, odoberie odtlačky. Ak je to potrebné, objedná vás na ošetrenie kazov.

30 minut

3

3. návštěva: Lekár vám nasadí strojček.

1,5–2 hodiny

4

Na kontroly sa u nás zastavíte cca každých 6 týdňov.

15–30 minut

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Je nutné zuby vyrovnať?

Áno, vyrovnanie chrupu nie je len estetická záležitosť. Krivé zuby sa horšie čistia, objavuje sa povlak, následne zubný kameň a kazy. Zhryzové poruchy môžu viesť k problémom s kĺbami a ich následným poškodením. Pri nesprávnom hryzení je zhoršené aj žuvanie a zle pohryzená strava môže viesť k tráviacim problémom a nedostatočnému vstrebávaniu potrebných látok.

Mám zubný implantát. Je pre mňa zubný strojček vhodný?

Pokiaľ vás implantát ešte len čaká, odporúčame najskôr zuby narovnať. Neviditeľné strojčeky môžu byť ale vhodné aj pre tých z vás, kto už implantát máte. Strojčeky vytvárame na základe počítačovej modelácie, v ktorej implantát označíme ako zub, s ktorým nebudeme hýbať. Strojček potom naňho nemá vplyv.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka