Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubné fazety Premenia váš úsmev

 • Rýchlo sa môžete tešiť z krásneho úsmevu
 • Chránia zuby pred zafarbením a poškodením
 • Udržia si rovnaký odtieň
 • Pripravíme ich v našom vlastnom zubnom laboratóriu

Objednajte sa online

Pacientka u zubára

Znovu budete počuť: „Máš krásny úsmev!“

Fazety sú tenké plôšky z keramického materiálu, ktoré sa lepia z prednej strany na zub. Ich úlohou je korekcia prednej strany zuba – či už tvaru alebo farby.

Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré je k vašim vlastným zubom maximálne šetrné. Obrusuje sa iba predná plocha zuba o pár desatín milimetrov, v niektorých prípadoch nemusia byť zuby obrusované vôbec. Fazety na predné zuby vám tak môžu vytvoriť dokonalý úsmev, po ktorom ste vždy túžili.

Objednajte sa k nám Nájdeme si na vás čas už za 48 hodín

Pacientka nové zuby

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodín počas pracovných dní
 • Fazety vyrobíme vo vlastnom laboratóriu
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Odolné a prirodzené

Fazety sú veľmi odolné. Bežne vydržia 5 až 20 rokov, často aj dlhšie. A ak sa s fazetou predsalen niečo stane, v priebehu pár dní vám pripravíme novú. Za svoju prácu ručíme 5 rokov. 

Zubné fazety sú na nerozoznanie od vlastných zubov. Vďaka nášmu in-house laboratóriu môže byť zubný technik prítomný pri výbere farby, pri skúškach a kedykoľvek, keď je to potrebné. Keďže vás vidí, vie vymodelovať ideálny tvar zubov, ktorý bude v súlade s harmóniou vašej tváre. Nestrácame čas presunom odtlačkov a prác do externého laboratória, všetky úkony a úpravy robíme rýchlo a flexibilne.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Obava z neznámeho? Zabudnite na ňu

Ak zvažujete zmenu, ale obávate sa, či sa vám bude svedčať, nemusíte mať obavy. Vieme vám nový úsmev nadizajnovať a ukázať v programe Digital Smile Design, vďaka čomu uvidíte, ako budete s novými fazetami vyzerať.

Ďalšou možnosťou je zhotovenie tzv. mock-upu. Funguje tak, že vám zubný lekár urobí odtlačky, ktoré putujú do nášho zubného laboratória. Tam zubný technik vyrobí sádrový model, na ktorý z vosku dobuduje nové fazety – toto sa nazýva wax-up. Na wax-upe uvidíte tvar vašich nových zubov. Táto situácia sa potom dá preniesť do vašich úst (mock-up) v podobe provizórnych faziet. Takto si môžete nové fazety vyskúšať „nanečisto“.

Pacientka pozerá do zrkadla

Naši odborníci vedia zázraky

Žena zuby pred
Žena zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby
Nové zuby muž

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, extrakcia, estetická rekonštrukcia zubov, CEREC.

O 10 rokov mladší
O 10 rokov mladší

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, biele výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, extrakcia, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, vnútorné bielenie, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Čakajú vás 2 návštevy

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

1. návšteva: Zubár vám urobí odtlačky a vyberie s vami a zubným technikom správny odtieň faziet. V lokálnej anestézii pripraví zuby a nasadí dočasné fazety.

2 hodiny

2

2. návšteva: Lekár vyskúša, či vám fazety sedia a ak áno, nasadí ich. Odchádzate s krásnym úsmevom.

2 hodiny

3

Ak potrebujete fazetu len na jeden zub, je možné ju pripraviť aj na počkanie.

Objednajte sa online

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka