Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Zubné fazety Premenia váš úsmev

 • Rýchlo sa môžete tešiť z krásneho úsmevu
 • Chránia zuby pred zafarbením a poškodením
 • Udržia si rovnaký odtieň
 • Pripravíme ich v našom vlastnom zubnom laboratóriu

Objednajte sa online

Pacientka u zubára

Znovu budete počuť: „Máš krásny úsmev!“

Fazety sú tenké plôšky z keramického materiálu, ktoré sa lepia z prednej strany na zub. Ich úlohou je korekcia prednej strany zuba – či už tvaru alebo farby.

Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré je k vašim vlastným zubom maximálne šetrné. Obrusuje sa iba predná plocha zuba o pár desatín milimetrov, v niektorých prípadoch nemusia byť zuby obrusované vôbec. Fazety na predné zuby vám tak môžu vytvoriť dokonalý úsmev, po ktorom ste vždy túžili.

Objednajte sa k nám Nájdeme si na vás čas už za 48 hodín

Pacientka nové zuby

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodín počas pracovných dní
 • Fazety vyrobíme vo vlastnom laboratóriu
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Odolné a prirodzené

Fazety sú veľmi odolné. Bežne vydržia 5 až 20 rokov, často aj dlhšie. A ak sa s fazetou predsalen niečo stane, v priebehu pár dní vám pripravíme novú. Za svoju prácu ručíme 5 rokov. 

Zubné fazety sú na nerozoznanie od vlastných zubov. Vďaka nášmu in-house laboratóriu môže byť zubný technik prítomný pri výbere farby, pri skúškach a kedykoľvek, keď je to potrebné. Keďže vás vidí, vie vymodelovať ideálny tvar zubov, ktorý bude v súlade s harmóniou vašej tváre. Nestrácame čas presunom odtlačkov a prác do externého laboratória, všetky úkony a úpravy robíme rýchlo a flexibilne.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Obava z neznámeho? Zabudnite na ňu

Ak zvažujete zmenu, ale obávate sa, či sa vám bude svedčať, nemusíte mať obavy. Vieme vám nový úsmev nadizajnovať a ukázať v programe Digital Smile Design, vďaka čomu uvidíte, ako budete s novými fazetami vyzerať.

Ďalšou možnosťou je zhotovenie tzv. mock-upu. Funguje tak, že vám zubný lekár urobí odtlačky, ktoré putujú do nášho zubného laboratória. Tam zubný technik vyrobí sádrový model, na ktorý z vosku dobuduje nové fazety – toto sa nazýva wax-up. Na wax-upe uvidíte tvar vašich nových zubov. Táto situácia sa potom dá preniesť do vašich úst (mock-up) v podobe provizórnych faziet. Takto si môžete nové fazety vyskúšať „nanečisto“.

Pacientka pozerá do zrkadla

Naši odborníci vedia zázraky

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zuby
Premena zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, vnútorné bielenie, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Čakajú vás 2 návštevy

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

1. návšteva: Zubár vám urobí odtlačky a vyberie s vami a zubným technikom správny odtieň faziet. V lokálnej anestézii pripraví zuby a nasadí dočasné fazety.

2 hodiny

2

2. návšteva: Lekár vyskúša, či vám fazety sedia a ak áno, nasadí ich. Odchádzate s krásnym úsmevom.

2 hodiny

3

Ak potrebujete fazetu len na jeden zub, je možné ju pripraviť aj na počkanie.

Objednajte sa online

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka