Zubné fazety Premenia váš úsmev

 • Fazety zakryjú všetky nedokonalosti a vy sa môžete tešiť z krásneho úsmevu
 • Chránia zuby pred zafarbením a poškodením
 • Udržia si rovnaký odtieň
 • Pripravíme ich v našom vlastnom zubnom laboratóriu

Objednajte sa online

Znovu budete počuť: „Máš krásny úsmev!“

Fazety sú tenké plôšky z keramického materiálu, ktoré sa lepia z prednej strany na zub. Ich úlohou je korekcia prednej strany zuba – či už tvaru alebo farby. Umožňujú nám korigovať vývojové vady alebo dôsledky úrazu. Fazeta je voľným okom na nerozoznanie od vlastných zubov.

Kedy sú fazety vhodným riešením?

 • Neestetický tvar zubov (napríklad jeden zo zubov je kratší, trochu pootočený, odštiepený, zlomený a podobne)
 • Menšie medzery medzi zubami môžeme korigovať pomocou zubných faziet.
 • Prekrytie poškodenej zubnej skloviny (napríklad po užívaní tetracyklínových antibiotík v detstve)
 • Nespokojnosť s farbou zubov (napríklad po neúčinnom alebo nesprávne vykonanom bielení)
 • Prekrytie neestetických výplní

Už kvôli ničomu vyššie spomenutému neskrývajte svoj úsmev.

V prípade faziet ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré je k vašim vlastným zubom maximálne šetrné. Obrusuje sa iba predná plocha zuba o pár desatín milimetrov, v niektorých prípadoch nemusia byť zuby obrusované vôbec. Fazety na predné zuby vám tak môžu vytvoriť dokonalý úsmev, po ktorom ste vždy túžili.

Objednejte se k nám Najdeme si na vás čas už za pár dní

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednáváme do 48 hodin
 • Fazety vyrobíme ve vlastní laboratoři
 • Za svou práci ručíme 5 let

Spoznajte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Odolné a prirodzené

Fazety sú veľmi odolné. Bežne vydržia 5 až 20 rokov, často aj dlhšie. A ak sa s fazetou predsalen niečo stane, v priebehu pár dní vám pripravíme novú. Za svoju prácu ručíme 5 rokov. 

Zubné fazety sú na nerozoznanie od vlastných zubov. Vďaka nášmu in-house laboratóriu, môže byť zubný technik prítomný pri výbere farby, pri skúškach a kedykoľvek, keď je to potrebné. Keďže vás vidí, vie vymodelovať ideálny tvar zubov, ktorý bude v súlade s harmóniou vašej tváre. Nestrácame čas presunom odtlačkov a prác do externého laboratória, všetky úkony a úpravy robíme rýchlo a flexibilne.

Obavu z neznámeho mať nemusíte

Ak zvažujete zmenu, ale obávate sa toho, či sa vám daná zmena bude páčiť či svedčať vám, nemusíte mať obavy. Vieme vám nový úsmev nadizajnovať a ukázať v programe Digital Smile Design, vďaka čomu uvidíte, ako budete s novými fazetami vyzerať.

Ďalšou možnosťou je zhotovenie tzv. mock-upu. Funguje to tak, že vám zubný lekár urobí odtlačky, ktoré putujú do nášho zubného laboratória. Tam zubný technik odleje z odtlačkov sádrový model, na ktorý z vosku dobuduje nové fazety – toto sa nazýva wax-up. Na wax-upe uvidíte tvar vašich nových zubov. Táto situácia sa potom dá preniesť do vašich úst (mock-up) v podobe provizórnych faziet. Takto si môžete nové fazety vyskúšať „nanečisto“.

Naši odborníci vedia zázraky

Žena pred premenou
Žena po premene

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, čistenie zubných kanálikov, biele výplne, zubné korunky.

Mária Zelinová zuby
Mária Zelinová zuby

Vykonané zákroky

Estetická úprava predných zubov. Dostavba 6 zubov fotokompozitom vo farbe vlastných zubov. Trvanie zákroku: 3 hodiny.

Premena zubov pred
Premena zubov po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Bc. Bieliková s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka