Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Talent je začiatok Našich zubárov si vyberáme na základe talentu. Ďalšie vzdelávanie a profesionálny rast je nevyhnutným krokom.

Pridajte sa

Odovzdávanie certifikátu

Pečať Schill Academy

Zaistíme všetko, čo lekári potrebujú pre svoj rast

 • Zubár sa učí pod vedením skúseného kolegu
 • Hradíme ubytovanie a plný plat
 • Absolvent sa pripojí k tímu Schill Dental Clinic

Kvalitné vzdelanie je naša záruka

„Naši pacienti potrebujú zubárov, ktorí idú s dobou, neustále sa vzdelávajú v nových postupoch i technológiách a zároveň príjemne vystupujú. Pacienti už vedia, že nech si vyberú akéhokoľvek zubára, dostane sa im taká zubná starostlivosť, ako od primára. A ja si bez problémov sadnem do kresla ku každému z našich zubárov, mám v nich plnú dôveru.“

Doktor Schill Zakladateľ MUDr. Alexander Schill

Dobrého zubára definuje prax

Univerzitné vzdelanie je dobrý základ, nedá sa ale porovnať s praxou pod dohľadom špičkových stomatologických odborníkov. Dávame mladým zubným lekárom veľkú príležitosť a vychovávame nové generácie zubárov. Úsmev musí pretrvať v každej dobe.

MDDr. Linh Nguyenová
 • V tejto profesii je nevyhnutné neustále sa vzdelávať a napredovať. Zaúčací proces SCHILL ACADEMY vnímam len pozitívne. Som poctená, že sa môžem učiť po boku oveľa skúsenejších lekárov a že sú ochotní trpezlivo vysvetľovať a odovzdávať svoje cenné skúsenosti.

  MDDr. Simona Kelemenová stomatológ

  MDDr. Kelemenová
 • Schill Dental Clinic je pracovisko, ktoré má dlhodobo dobré meno. Pramení to z precíznej práce ľudí, ktorí sú ochotní pre svojich pacientov urobiť maximum. Preto som sa prihlásila aj ja.

  MDDr. Linh Nguyenová absolventka Schill Academy

 • To, že som po rokoch štúdia musel znova prejsť ďalším zaúčaním, nepokladám za nevýhodu. Práve naopak, bol to jeden z rozhodovacích faktorov, prečo som sa uchádzal o miesto v Schill Dental Clinic. Chcel som sa učiť od skúsených.

  MDDr. Jakub Scheer absolvent Schill Academy

Učte sa od najlepších

Radi vás naučíme všetko, čo vieme. Pošlite nám svoj životopis a krátky motivačný list. Možno už čoskoro zažijete, ako sa klienti usmievajú na špičkových lekárov z tímu Schill Dental Clinic.


  Odoslaním súhlasím so
  spracovaním osobných údajov

  Sledujte svojich zubárov na Instagrame

  schilldentalclinic

  Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
  Primár Alexander Schill
  Zubná korunka