Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Snímateľná zubná náhrada (protéza)

 • Vyrobíme dokonalú náhradu vo vlastnom zubnom laboratóriu
 • Pripravíme náhradu na mieru v odtieni podľa vašej voľby
 • Náhrada vám sadne – netlačí a dobre drží
 • Váš úsmev sa zase rozžiari

Objednajte sa online

Prirozený úsmev vďaka nášmu špičkovému laboratóriu

Usmejte sa na svet rovnako ako vlastnými zubami. Naši lekári vám zoberú odtlačky, podľa ktorých pripravíme zubnú protézu na mieru. Výhodou je, že pri výbere farby a zubov sa môže zúčastniť aj zubný technik. Vďaka tomu má ucelenú predstavu o vás a vašej tvári a vie vytvoriť  prácu, ktorá bude v dokonalej harmónii s vaším výzorom.

V prípade, že by správnemu priľnutiu bránili uzdičky alebo iné útvary v ústach, máme na klinike skúsených chirurgov, ktorí vám navrhnú úpravy. Aj keď by išlo v tomto prípade o chirurgický zásah, je to jednoduché, bezbolestné a rýchle ošetrenie, ktoré zabezpečí následné príjemné nosenie zubnej náhrady.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodín počas pracovných dní
 • Náhradu vyrobíme na mieru v našom zubnom laboratóriu
 • Môžeme zvoliť akýkoľvek odtieň
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Preberte možnosti so skúseným lekárom

Viete, že snímateľná náhrada nie je jediná možnosť? Naši skúsení lekári vám predstavia rôzne alternatívy, podrobne všetko vysvetlia a povedia aj presnú cenu celej liečby.

Jednou z možností môže byť aj zavedenie zubných implantátov, na ktoré sa nasadí náhrada na pevno a slúži úplne ako vlastné zuby. Takéto riešenie môže výrazne zvýšiť kvalitu života.

Príďte sa poradiť s lekárom, ktorá možnosť vám sadne najlepšie.

Konzultácia lekár a pacient

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby žena
Nové zuby žena

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, nasadenie zubných koruniek.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Mária Zelinová zuby
Mária Zelinová zuby

Vykonané zákroky

Estetická úprava predných zubov. Dostavba 6 zubov fotokompozitom vo farbe vlastných zubov. Trvanie zákroku: 3 hodiny.

Premena zuby
Premena zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Čaká vás 5 krátkych návštev

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

1. návšteva: Zubár vám urobí odtlačky bežnou odtlačkovou lyžicou.

15 minút

2

2. návšteva: Na základe predchádzajúcej návštevy máme pripravenú presnejšiu individuálnu odtlačkovú lyžicu, pomocou ktorej urobí lekár ešte presnejšie odtlačky.

15 minút

3

3. návšteva: Určí medzičeľustné vzťahy, aby mohol navrhnúť ideálnu náhradu.

20 minút

4

4. návšteva: Vyskúšate si zubnú náhradu vo voskovom podklade. Keby vám na nej čokoľvek nesedelo, upravíme ju.

20 minút

5

5. návšteva: Vyskúšate si finálnu náhradu. Zubár vám ju odovzdá a vysvetlí vám, ako ju používať a udržiavať.

15 minút

Objednajte sa online

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka