Do nášho tímu hľadáme lekárov s praxou. Máte záujem rozvíjať sa s nami?

Zubná klinika v Bratislave

Urobíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili príjemne. Počas jednej návštevy vyriešime veľa. Máme k tomu všetky predpoklady - špecialistov, technológie, vlastný labák, CT, RTG. A hlavne nenahraditeľné skúsenosti. Tešíme sa na vašu návštevu.

 • Od 8:00 do 16:00 (Po-Pi)
 • Zaparkujete do 5 minút
 • 10 minút autom od centra

Karloveské rameno 8
841 04 Bratislava
Zobraziť na mape

čakáreň Schill Dental Clinic

Zubná klinika na brehu Dunaja

Schill Dental Clinic Bratislava sa nachádza v príjemnom prostredí Karloveského ramena. Práve tu pracujú aj naši odborníci a skúsení zubní chirurgovia v 14tich moderných ambulanciách.

Zubná klinika v Bratislave je zároveň našou najdlhšie pôsobiacou pobočkou. Jej súčasťou je aj víkendová pohotovosťin-house laboratórium.

Moderné zubné ambulancie

Čo vás čaká?

Hneď ako vstúpite na kliniku, privíta vás milá recepčná a spolu vyplníte vstupný dotazník. Ponúkneme vám výbornú kávu, na počkanie vám zhotovíme röntgenový snímok, lekár stanoví diagnózu a vysvetlí, čo vás čaká. Navrhne vám možné alternatívy a dohodnete sa, kedy s liečbou začnete. Za svoju prácu ručíme 5-ročnou zárukou.

Vstupná prehliadka Objednajte sa

Vstupná prehliadka vám zaberie len chvíľu

1

Zaparkujete vedľa kliniky alebo na parkovisku internátov Družba

2

Na recepcii vám ponúkneme výbornú kávu

3

Na počkanie vám zhotovíme RTG snímok

4

Lekár vás dôkladne vyšetrí

5

Navrhneme vám liečebný plán na mieru

Objednajte sa online

Návšteva u nás nebolí

Celková anestézia nám ponúka možnosť bezbolestného zákroku pre vás alebo vaše dieťa. Pod dohľadom skúseného dlhoročného anestéziológa budete v bezpečí po celý čas stomatologického ošetrenia. Ste na správnom mieste.

Celková anestézia Objednajte sa

anestézia

Víkendová pohotovosť

Bolesť zubov si čas nevyberá. Ak vás prekvapí počas dní voľna, zavolajte nám na 0903 280 280 a dohodnete sa priamo s lekárom. Všetko vyriešime tak, aby ste mali kľudný víkend alebo sviatok.

 • Cez víkendy a sviatky od 10:00 – 15:00

 

Bolesť zubov

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Žena zuby pred
Žena zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka