Bielenie zubov s predvídateľnými a stabilnými výsledkami Oslnivý úsmev na dlhé roky

 • Rozžiarime váš úsmev a vyčistíme škrvny.
 • Moderná metóda je šetrná k zubom
 • Výsledok vydrží 3–5 rokov

Objednajte sa online

Šetrná metóda bielenia zubov

Metóda Pure Whitening je jednou z najúčinnejších a zároveň najšetrnejších metód na bielenie zubov v stomatologickej praxi. Dosahujeme s ním vynikajúce, veľmi predvídateľné výsledky. Metóda využíva na mieru vyrobené, ultra tesné, priehľadné dlahy, do ktorých si klient aplikuje špeciálny bieliaci gél.

Ide o domáce alebo kombinované bielenie, čo znamená, že 14 dní, respektíve nocí, si klient aplikuje gél sám.  Gél je potrebné dať do dlahy a tú následne nasadiť na zuby. Odporúčané je nosenie dlahy niekoľko hodín denne, najlepšie počas spánku. Na 15-ty deň je na rade dobielenie v ambulancii.

Výsledkom je trvalý, žiarivobiely úsmev.

 

 

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodín počas pracovných dní
 • Bieliacu dlahu vyrobíme na mieru v našom laboratóriu
 • Používame šetrné certifikované materiály

Spoznajte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Šetrná, ale účinná metóda

Postup pri kombinovanej metóde bielenia

1. návšteva: odobratie odtlačkov a zhotovenie tesných dláh na mieru

2. návšteva: odovzdanie dláh a gélu, vysvetlenie a poučenie

3. návšteva: na 15.deň ambulantné dobielenie

S týmto postupom dosahujeme vynikajúce výsledky. Samozrejme, pred samotným začatím bielenia je potrebné vyšetrenie a skonzultovanie, či je bielenie pre vás vhodné. Ak sú v ústach prítomné neošetrené kazy, je nutné ich naskôr opraviť a v prípade potreby absolvovať aj dentálnu hygienu.

Takéto bielenie nepoškodzuje zub ani zubnú sklovinu, je bezpečné. Materiály, ktoré využívame sú zdravotne nezávadné, schválené a plne certifikované. Obsah účinných látok zodpovedá legislatíve EU.

bielenie zubov

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred opravou
Zuby po oprave

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, vnútorné bielenie, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Premena zuby
Premena zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Bc. Bieliková s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka