Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Zubná klinika Košice

Vaše vyhliadky na zdravý a pekný úsmev začínajú na zubnej klinike v centre Košíc. Nájdete nás v Aupark Tower na 2. poschodí. Stačí sa objednať.

 • od 8:00 do 16:00 (Po-Pi)
 • Zaparkujete v Auparku
 • Zastávka MHD, Nám. osloboditeľov

Aupark Tower, 2. poschodie
Protifašistických bojovníkov 11
040 01 Košice
Zobraziť na mape

Zubná klinika Schill Košice

Za pekným úsmevom do Košíc

Všetky zákroky vyriešime na jednom mieste. U nás vás čaká európska úroveň stomatológie. Stačí sa objednať a na prvej návšteve zvládneme snímky, diagnostiku, dentálnu hygienu a dokonca aj prvý bezbolestný zákrok. Nové zuby od A po Z.

Objednajte sa Termín do 24 hodín

Košice

Čo vás čaká?

Hneď ako vstúpite na kliniku, privíta vás milá recepčná a spolu vyplníte vstupný dotazník. Na počkanie vám zhotovíme röntgenový snímok, lekár stanoví diagnózu a vysvetlí, čo vás čaká. Navrhne vám možné alternatívy a dohodnete sa, kedy s liečbou začnete. Za svoju prácu ručíme 5-ročnou zárukou.

Vstupná prehliadka Iba 22 Eur

Dentálna hygiena ošetrenie

Vstupná prehliadka vám zaberie 30 minút

1

Zaparkujete v Auparku

5 minút

2

Na recepcii vám ponúkneme výbornú kávu

3 minúty

3

Na počkanie vám zhotovíme RTG snímok

5 minút

4

Lekár vás dôkladne vyšetrí

20 minút

5

Navrhneme vám liečebný plán na mieru

2 minúty

Objednajte sa online

Návšteva u nás nebolí

Celková anestézia nám ponúka možnosť bezbolestného zákroku pre vás alebo vaše dieťa. Pod dohľadom skúseného dlhoročného anestéziológa budete v bezpečí po celý čas stomatologického ošetrenia. Ste na správnom mieste.

Celková anestézia Objednajte sa

anestézia

Zverte sa do rúk tímu MDDr. Strečka

Dr. Vladimír Strečko je nielen skúsený zubár. Je to hlavne lekár, ktorý vám rozumie. Vie, že k zubárovi sa teší len málo ľudí. Preto na našej košickej klinike vládne dobrá nálada a ústretový prístup ku každému klientovi. Od nás skutočne odídete s úsmevom.

MDDr. Strečko

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred opravou
Zuby po oprave

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Zuby pred zákrokom
Zuby po zákroku

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pekné zuby
Pekné zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, zubné korunky, CEREC.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka