Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubná klinika Košice

 • od 8:00 do 16:00 (Po-Pi)
 • Zaparkujete v Auparku
 • Zastávka MHD, Nám. osloboditeľov

Aupark Tower, 2. poschodie
Protifašistických bojovníkov 11
040 01 Košice
Zobraziť na mape

Zubná klinika Schill Košice

Za pekným úsmevom do Košíc

Všetky zákroky vyriešime na jednom mieste. U nás vás čaká európska úroveň stomatológie. Stačí sa objednať a na prvej návšteve zvládneme snímky, diagnostiku, dentálnu hygienu a dokonca aj prvý bezbolestný zákrok. Nové zuby od A po Z.

Objednajte sa Termín do 24 hodín

Košice

Čo vás čaká?

Hneď ako vstúpite na kliniku, privíta vás milá recepčná a spolu vyplníte vstupný dotazník. Na počkanie vám zhotovíme röntgenový snímok, lekár stanoví diagnózu a vysvetlí, čo vás čaká. Navrhne vám možné alternatívy a dohodnete sa, kedy s liečbou začnete. Za svoju prácu ručíme 5-ročnou zárukou.

Vstupná prehliadka Iba 22 Eur

Dentálna hygiena ošetrenie

Vstupná prehliadka vám zaberie 30 minút

1

Zaparkujete v Auparku

5 minút

2

Na recepcii vám ponúkneme výbornú kávu

3 minúty

3

Na počkanie vám zhotovíme RTG snímok

5 minút

4

Lekár vás dôkladne vyšetrí

20 minút

5

Navrhneme vám liečebný plán na mieru

2 minúty

Objednajte sa online

Návšteva u nás nebolí

Celková anestézia nám ponúka možnosť bezbolestného zákroku pre vás alebo vaše dieťa. Pod dohľadom skúseného dlhoročného anestéziológa budete v bezpečí po celý čas stomatologického ošetrenia. Ste na správnom mieste.

Celková anestézia Objednajte sa

anestézia

Zverte sa do rúk tímu MDDr. Strečka

Dr. Vladimír Strečko je nielen skúsený zubár. Je to hlavne lekár, ktorý vám rozumie. Vie, že k zubárovi sa teší len málo ľudí. Preto na našej košickej klinike vládne dobrá nálada a ústretový prístup ku každému klientovi. Od nás skutočne odídete s úsmevom.

MDDr. Strečko

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred zákrokom
Zuby po zákroku

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby žena
Nové zuby žena

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, nasadenie zubných koruniek.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka