Zubná náhrada na implantátoch (All on 4/all on 6) Vrátime vám krásne zuby. Napevno a na celý život

 • Vrátime úsmev aj tam, kde chýba väčšina alebo všetky zuby
 • Zubnú náhradu upevníme na 4 alebo 6 implantátoch
 • Zuby máte "na pevno" ako svoje vlastné
 • Kompletný úsmev získate rýchlo a bez bolesti
 • Za kvalitu ručíme a garantujeme ju 5 rokov

Objednajte sa online

Náhrada, ktorá slúži a vyzerá ako vlastné zuby

Prišli ste o viaceré alebo všetky zuby a snívate o inom riešení ako snímateľnej protéze?

Máme riešenie v podobe systému all on 4 / all on 6.

Ide o systém, pri ktorom sa v jednej návšteve zavedú 4 alebo 6 implantátov do čeľuste či sánky (prípadne oboch) a následne sa zhotoví dočasná, neskôr definitívna náhrada, ktorá môže nahradiť celý zubný oblúk.

Ide o estetické a najmä pohodlné riešenie, ktoré radikálne zvýši kvalitu života svojmu nositeľovi. Poskytuje možnosť opäť schuti jesť a smiať sa s krásnym úsmevom.

Objednajte sa k nám Nájdeme si na vás čas do 48 hodín počas pracovných dní

Pacientka nové zuby

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodín počas pracovných dní
 • Zubné náhrady vyrábame vo vlastnom laboratóriu
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 16 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Aký je postup?

Prvým krokom je precízne vyšetrenie. Zhotovíme vám röntgenový snímok a absolvujete u nás CT vyšetrenie, aby špecialista posúdil všetky potrebné anatomické štruktúry, pomery a vzdialenosti, aby náhrada bola stabilná a aby ste v budúcnosti mohli pohodlne jesť a nič vás netlačilo.

Po detailnom vyšetrení nasleduje zavedenie implantátov. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii a je bezbolestný. Vyhotovíme vám dočasnú zubnú náhradu. Podľa toho, o aký typ náhrady ide, trvá jej vyhotovenie od jedného dňa po týždeň. Zrozumiteľne vás poučíme o tom, čo robiť a nerobiť po zákroku, aby hojenie prebehlo čo najlepšie.

O týždeň od zákroku prídete na kontrolu.

Po zhruba 6 týždňoch vás čaká konrola špeciálnym prístrojom, ktorý meria pevnosť prihojenia implantátov. Ak bude všetko v poriadku, odoberieme odtlačky a začíname s výrobou definitívnej zubnej náhrady. Jej zhotovenie trvá približne týždeň.

TYPY MOŽNÝCH NÁHRAD

Lekár na základe vyšetrenia navrhne najvhodnejší postup pre vás. Samozrejme, postup nezáleží len od zdravotného stavu, ale aj od vašich preferencií, predstáv a finančných možností. Po skĺbení všetkých aspektov pristúpime k dohode a vytúženému úsmevu už nič nestojí v ceste.

Čo sa týka typov náhrad, existujú viaceré možnosti:

Kovokeramický alebo zirkónový mostík – ide o fixne pripevnenú vysokoestetickú náhradu. Väčšinou musí byť pripevnená na 6 implantátoch. Výhodou je, že keďže ide o viac implantátov, poskytujú väčšiu stabilitu a zároveň podporujú zdravý kostný metabolizmus a nedochádza k úbytku kosti. Náhrada je z pevného materiálu, ktorý vlastnosťami pripomína vlastné zuby.

Živicová náhrada – nasádza sa na implantáty, kde drží pevne, ale dá sa dať aj dole. Môže byť pripevnená na 4 implantátoch. Ide o estetické riešenie, ktorého výhoda je aj v tom, že sa dá dobre čistiť. V  porovnaní s kovokeramikou či zirkónom ide o menej pevný materiál, ale na druhú stranu, v prípade poškodenia je možná jej ľahšia oprava.

V prípade potreby môžeme protézu upevniť dokonca aj len na dva implantáty. Jej výhoda oproti bežnej snímateľnej protéze je to, že sa prichytí o tieto dva implantáty a dokonale, pevne sedí. Môžete sa teda schuti najesť, smiať sa, rozprávať. Neodiera, nepadá, “nelieta” v ústach.

JE ALL ON 4 / ALL ON 6 VHODNÝ PRE KAŽDÉHO?

Absolútnou kontraindikáciou je práve prebiehajúca liečba ožarovaním alebo chemoterapiou. V ostatných prípadoch je možné nastaviť liečbu tak, aby sme dosiahli najlepšie výsledky aj pri pacientoch, ktorí trpia nejakým celkovým ochorením.

 

Máme skúsených a zručných chirurgov, ktorí úspešne zvládli aj prípady, ktoré iní vzdali. Ďalšou výhodou je možnosť absolvovať všetky vyšetrenia pod jednou strechou. Disponujeme vlastným in house laboratóriom, takže zubný technik sa podieľa na interných procesoch a je preňho takto ľahšie vybrať dokonalý tvar zubov a farby.

Alexander Schill

Naši odborníci vedia zázraky

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Zuby pred opravou
Zuby po oprave

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Žena zuby pred
Žena zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Bc. Bieliková s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka