Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

„Bez problémov si sadnem do kresla ku každému z našich lekárov." MUDr. Alexander Schill

Našim cieľom je vytvárať zdravé a krásne úsmevy.

Objednajte sa online

MUDr. Alexander Schill

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Rýchle termíny
 • Bezbolestná stomatológia
 • 5-ročná záruka

Spoznajte Schill Dental Clinic

Naše korene

Schill Dental Clinic založil MUDr. Alexander Schill, ktorý svoju prax začal ešte ako študent stomatológie v ambulancii svojej mamy. Do názvu značky vložil svoje meno. Postupne vybudoval 4 zubné kliniky na Slovensku a v Čechách, aby kvalitná stomatológia bola dostupná čo najväčšiemu počtu ľudí.

Dnes máme za sebou viac než 25 rokov skúseností, počas ktorých sme ošetrili viac než 35 000 klientov.

 • 1997 – prvá ambulancia v Poliklinike Karlova Ves
 • 2002 – 3 nové ambulanice v centre Bratislavy
 • 2008 – klinika v  Karloveskom ramene
 • 2013 – klinika v Prahe
 • 2014 – klinika v Žiline
 • 2019 – klinika v Košiciach
Zubné ošetrenie lekár a pacient

Chceme poskytovať kvalitné a trvácne ošetrenia

„Na zuby treba mať cit. Byť maximálnym detailistom, mať šikovné ruky a kvalitné vedomosti. Nikdy ale nemôžete prestať túžiť po nových poznatkoch a skúsenostiach. Musíte byť inovátorom a tiež empatickým človekom. Ale to, či ste skutočne dobrý, zistíte až vtedy, keď sa k vám ľudia vrátia. S dôverou prichádza aj zodpovednosť, ktorú na seba preberáte. Bolo by ľahkovážne tvrdiť, že je ľahké byť dobrým zubárom.“ hovorí MUDr. Alexander Schill, zakladateľ a vedúci lekár.

MUDr. Alexander Schill Viac o MUDr. Schillovi

Primár Alexander Schill

Aj zubné ošetrenie vie byť výnimočné

kvalitne, bezbolestne, trvalo a s citom. V príjemnom, kľudnom prostredí. Také sú ošetrenia u našich lekárov a špecialistov na dentálnu hygienu. A to, že si za svojimi slovami stojíme, potvrdzuje aj naša záruka 5 rokov na stomatologické výkony. Sme radi, že meno Schill dokáže byť zárukou kvality už desaťročia.

Lekár vysvetlí, kde je problém a ako ho opravíme

Víkendová pohotovosť v Bratislave

Sme tu pre ľudí a je nám jedno, či je víkend alebo sviatok. Pomôžeme vám kedykoľvek.

Cenník zubár Schill

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Staňte sa našou jednotkou

Využite príležitosť neustále rásť a pracujte s tímom MUDr. Schilla. Hľadáme profesionálov aj talentovaných absolventov.

Koho hľadáme?

Prácu nám uľahčujú najnovšie technológie

 • CEREC ® - CERAMIC RECONSTRUCTION

  Ide o unikátny systém, pomocou ktorého vytvoríme novú keramickú korunku alebo výplň na počkanie v priebehu jedinej návštevy.

  CEREC
 • Stomatologický mikroskop

  Mikroskop umožňuje našim lekárom pracovať až s 26-násobným zväčšením a tým ošetrovať s mikroskopickou presnosťou.

  Mikroskop
 • CT

  Počítačovú tomografiu používame napr. pri posúdení stavu kosti, navrhovaní optimálneho tvaru implantátov alebo mostíka.

  CT prístroj
 • Digitálny zubný röntgen

  Vidieť viac = vedieť viac. Snímok sa zobrazí už pár sekúnd po vyfotografovaní na monitore, na ktorom ho vieme zväčšovať či farebne upravovať, pokiaľ je potrebné zlepšiť viditeľnosť.

  Ošetrenie zubov
 • Diagnodent

  Veľkou výhodou diagnostiky zubných kazov DiagnoDent je fakt, že pomocou lasera ich odhalí už v počiatočnom štádiu. Zistí to na základe zmien vo fluorescencii zubnej štruktúry. Kaz pritom ešte nemusí byť viditeľný. Ľudské oko je schopné spozorovať len 57% z toho, čo zachytí DiagnoDent.

  Diagnodent
 • Airflow

  Ide o technológiu, ktorá behom zubnej hygieny odstraňuje pigmenty od jedál či nápojov a vyhladzuje povrch zubov.

  Airflow
 • Beefill

  Bee Fill je inovatívny prístroj používaný v moderne vybavených zubných ambulanciách. Využíva sa pri endodontických ošetreniach k 3D zaplneniu koreňových kanálikov.

  Beefill
 • RVG sensor

  RVG senzor (rádioviziografia), často nazývaný aj intraorálny röntgen, je základom modernej a kvalitnej stomatologickej ordinácie.

  Röntgen

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Magazín pre krásne
a zdravé zuby

Ďalšie články našich lekárov

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka