Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubný mostík Zahryznite sa do života s chuťou a istotou

 • Spoľahlivo nahradí chýbajúce zuby
 • Na pevno nasadený v ústach
 • Mostík vyrobíme rýchlo vo vlastnom laboratóriu
 • Prirodzený vzhľad a dokonalé pohodlie

Objednajte sa online

Mostíkom nahradíme hneď viac zubov naraz

Zubný mostík nahrádza jeden alebo viaceré chýbajúce zuby. Z jeho názvu je zrejmé, že medzeru premostí a vyplní.

Je dobré prísť včas. Ak vám zuby chýbajú dlhšie, prostredie v ústach sa zmení. Môže vám ubudnúť z kosti, alebo sa zuby môžu posunúť. Preto je dôležité, aby ste prišli k zubárovi a poradili sa, ako chýbajúce zuby doplniť.

Nasadenie zubného mostíka nebolí a zubný mostík z našej zubnej kliniky pôsobí prirodzene.  Budete sa tešiť z kompletného, zdravého a pekného úsmevu.

Objednajte sa k nám Termín na zubný mostík hneď

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodín počas pracovných dní
 • Mostík vyrobíme vo vlastnom zubnom laboratóriu
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Zubný mostík presne a rýchlo vďaka našim top technikom

Všetky zubné náhrady vyrábame na mieru. To sa nám darí predovšetkým vďaka zubným technikom, ktorých máme priamo na klinike. Prináša to veľké výhody pre všetkých:

 • Zubný technik je prítomný pri výbere farby, vidí pacienta, vníma celkovú harmóniu tváre a ľahšie tak vyberie ideálny tvar zubov.
 •  Je prítomný pri skúškach prác a hneď vidí, ak je potrebné niečo upraviť.
 • Nestrácame čas presunom prác z kliniky do zubného laboratória a ak sú potrebné úpravy, robíme ich rýchlo.

Za mostíky z našeho laboratória ručíme 5 rokov.

Zubné náhrady

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred zákrokom
Zuby po zákroku

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, čistenie zubných kanálikov, biele výplne, zubné korunky.

Premena zuby
Premena zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Čakajú vás 2 návštevy

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

1. návšteva: Zubný lekár bezbolestne zuby obrúsi, urobí odtlačky a vyberie presný odtieň.

1,5 hodiny

2

Do 2. návštevy pre vás vyrobíme mostík na mieru . Chystáme ho v našom vlastnom laboratóriu.

3

2. návšteva: Zubár overí, že vám mostík sedí, a ak áno, nasadí vám ho. Odchádzate s dokonalým úsmevom.

45 minút

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Aký je rozdiel medzi zubným implantátom, korunkou a mostíkom?

Zubný implantát nahrádza celý chýbajúci zub: koreň aj korunku.

Mostík je zubná náhrada upevnená na okolitých zuboch, medzi ktorými zub chýba. Mostík túto medzeru vypĺňa. Môžeme ho upevniť aj pomocou implantátov, ktoré sa tak stanú „piliermi“ mostíka.

Koľko stojí zubný mostík?

Záleží, koľko zubov mostík dopĺňa. Ak napríklad mostík vyplní medzeru, kde chýbajú 3 zuby, jeho cena sa pohybuje v rozmedzí od 1100 eur do 1600 eur. Záleží na materiálovom prevedení. Môže byť kovokeramický, alebo celokeramický.

Aká je životnosť zubného mostíka?

Ak sa budete o zubný mostík starať, vydrží vám desiatky rokov a pokojne vám môže vydržať po celý život. Je potrebné sa oň starať ako o vlastné zuby a pravidelne chodiť na preventívnu prehliadku a prekvapivo aj na dentálnu hygienu. Aj na zubnom mostíku sa totiž môže pri slabej hygiene usadiť zubný kameň a povlak, čo škodí ďasnu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka