CENNÍK SLUŽIEB

Schill Dental Clinic Bratislava


Vieme, že ošetrenie zubov nie je lacnou záležitosťou. V Schill Dental Clinic robíme všetko preto, aby boli výsledky našej práce trvácne a navyše s dlhodobou zárukou.
Aby ste nemuseli robiť kompromis v kvalite a mohli Vašim zubom dopriať kvalitnú starostlivosť, pripravíme Vám plán ošetrení a spôsob financovania liečby.

 

Za kvalitou práce si stojíme. Výber materiálov, postupov a technológií spĺňa najvyššie štandardy, aby sme zaručili stopercentný výsledok.

Financie zvládnete postupne. Aj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať ich financovanie, aby ste nemuseli robiť kompromisy.

SKRÁTENÝ CENNÍK

Spolupráca so zdravotnou poisťovňou je obmedzujúca nielen pre nás, ale aj pre našich pacientov. Poisťovne majú limity, ktorými nás nútia ustúpiť z našich
štandardov. Preto nespolupracujeme so zdravotnými poisťovňami. Ak chceme, aby boli výsledky našej práce trvácne, nemôžeme robiť kompromisy. Poskytujeme štandard, ktorý si naši klienti naozaj zaslúžia.

Vstupné vyšetrenie je prvým kontaktom medzi stomatológom a novým klientom. Už počas prvej návštevy pochopíte, že o vás bude kvalitne postarané, a traumatické zážitky u stomatológa zostanú minulosťou.

Naše konzultácie sú určené pacientom, ktorí majú pred zákrokmi strach a boja sa bolesti. Stomatológ vám počas konzultácie vysvetlí plán liečby i to, ako bude zákrok prebiehať. Informuje vás o možných komplikáciách a navrhne postupy, na riešenia vášho problému. 

Fotokompozit je funkčný a šetrný výplňový materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické nároky našich klientov.  Preparácia zuba je oveľa šetrnejšia a pri zavádzaní nie je narušené zdravé zubné tkanivo. 

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. Aj po ošetrení zostanú zuby vitálne a plne funkčné. Ich úlohou je zakryť jemné praskliny, ryhy či odštiepený kúsok zuba. 

Zubná korunka navracia pôvodný tvar zubu, ktorý je mechanicky poškodený, alebo oslabený. V Schill Dental Clinic sme ako prvý na Slovensku prišli s technológiou Cerec®, vďaka ktorej vám vyrobíme korunku na počkanie.  

Chýbajúci zub v zuboradí už nemusí byť problém. Zubný implantát je dlhodobé a vysokokvalitné riešenie. Ide o skrutku vloženú do kosti, ktorá poskytuje stabilnú základňu pre korunku zuba.  Na klinikách Schill využívame vysokokvalitné titánové implantáty švajčiarskej značky Straumann. 

Napriek tomu, že krivé zuby sú najmä estetickou vadou, ignorovanie tohto problému vedia k iným závažným ochoreniam. V Schill Dental Clinic pracujeme nielen s  fixnými, ale  aj snímateľnými a neviditeľnými zubnými strojčekmi vhodnými pre všetky vekové kategórie - deti, mladých i dospelých. 

V Schill Dental Clinic využívame inovatívnu a neinvazívnu metódu bielena Pure Whitening, ktorá ponúka možnosť kombinovaného i ambulantného riešenia. Takéto bielenie vám pri správnej starostlivosti vydrží aj niekoľko rokov. 

Stiahnite si náš kompletný cenník (PDF, 3.04 MB)


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.