Naša práca vašimi slovami
Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?
Ďakujem za promtné vyriešenie môjho problému. Zub sa mi odlomil včera, dnes ste ma vtesnali do programu dňa a teraz som už doma s novou polkorunkou – to je naozaj vynikajúci servis!!!!
Milica Nuttall
Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka Dr. Strečkovi za naj… profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).
Jozef Hansbauer
Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od užasných, pracovitých a milých slečien na recepcii ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.
Lukáš Kekeši
