Naša práca vašimi slovami
Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?
Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂
pani Eva
Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s „pohotovosťou“, ktoré odomňa len vytiahli peniaze za RTG a povedali „na toto nemáme čas“ ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Hej je to drahšie. Ale nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.
Peter Baraník
Ďakujem za promtné vyriešenie môjho problému. Zub sa mi odlomil včera, dnes ste ma vtesnali do programu dňa a teraz som už doma s novou polkorunkou – to je naozaj vynikajúci servis!!!!
Milica Nuttall
