Schill

značka so zárukou kvality

Vaše hodnoty sú našou prioritou. Vieme, že ste originál. Originál s príbehom, ktorý je jedinečný. Vieme, že potrebujete osobitý prístup a opateru. Vieme, čo pre vás znamená vaše zdravie a spokojnosť. Zaslúžite si oboje. Sme orientovaní na dobrý výsledok. Tým je pre nás vedomie, že už po pár hodinách či dňoch od ošetrenia fungujete na sto percent. Usmievate sa a užívate si jedlo bez bolesti. Sme radi, ak si na nás ani nespomeniete. A keby predsa len, naša 5- ročná záruka na všetky zákroky vám poskytne komfort, vďaka ktorému sa o starostlivosť o zuby nemusíte obávať.

Základom je dôvera

Vážime si vašu dôveru, s ktorou k nám prichádzate a sadáte si do kresla. Vážime si aj kvalitu našej práce a sme na ňu hrdí. Pomôžeme vám prekonať obavy z ošetrenia a vrátime vám zdravý úsmev s vedomím, že sme vám nablízku vždy, keď nás potrebujete. 5- ročná garancia kvality je záväzok, ktorý spája vzájomná dôvera.

 

Ošetrenie u zubára je dialóg

Porozprávame sa spolu o priebehu liečby i ošetrenia zrozumiteľne, vecne, ale aj otvorene a úprimne. Ako lekár s pacientom, ktorým spoločne ide o dobrý výsledok. Preto nie je hanbou prísť k nám opäť na konzultáciu, ak vám v ústach niečo prekáža alebo ak z niečoho, čo neviete pomenovať, nemáte dobrý pocit. Naša 5- ročná záruka je výzvou pre takýto dialóg. Radi a pozorne vás vypočujeme, pozrieme sa problému na zúbok a v prípade potreby vás bez problémov ošetríme.

 

Podmienky poskytnutia 5- ročnej záruky

Pod „záručný list“ na zuby sa bez problémov podpíšeme. Z vašej strany potrebujeme iba to, aby ste dodržiavali poučenie lekára, ktorý vás ošetroval a aby ste si našli 2-krát ročne čas nás navštíviť. To znamená, aspoň raz do roka prísť na preventívnu prehliadku a raz do roka absolvovať dentálnu hygienu. Spoločne takto dokážeme zachovať vaše zuby nielen pekné, ale najmä zdravé.

 

Na čo sa záruka vzťahuje a na čo nie

Naša 5- ročná záruka má férové a zrozumiteľné pravidlá. Sme hrdí na to, že ručíme za kvalitu našej práce a použitých materiálov. Záruku si môžete nárokovať v prípadoch, ak sa vám napríklad odštiepi či zlomí fazeta, korunka alebo iná protetická práca, ak vám vypadne plomba alebo sa vám uvoľní zubná náhrada. Záruka sa nevzťahuje na poškodenie zubnej náhrady spôsobenej úrazom.

 

V zubarine robíme aj to, čo iní vzdali

Stojíme si za kvalitou našich služieb, a preto sa nebojíme poskytovať záruku až na 5 rokov.

Staráme sa o vaše zuby ako o vlastné a na výsledok našej práce sa môžete spoľahnúť. Naši lekári sú špičkoví odborníci, ktorí vedia, čo robia. Tie najmodernejšie technológie nemajú vo vitrínach, ale pracujú s nimi každý deň. Vďaka tomu prídu veci na koreň rýchlo a presne a ušetria vám tak čas, ktorý u nás strávite. Pri práci používajú trvácne materiály najvyššej kvality, vďaka ktorým vám dokážu dať to najlepšie. V kvalite nerobia kompromisy a zvládajú aj prípady, ktoré iní vzdali. Odborne, s pozitívnou energiou a pochopením pre vaše starosti a radosti.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.