Digital Smile Design | Schill Dental Clinic

MENU

Digital Smile Design

Vizualizácia vášho nového úsmevu.

Na počítačovej obrazovke Vám ukážeme, ako budete vyzerať s novým úsmevom.

“Pred" a “po” uvidíte bez toho, aby ste sadli do zubárskeho kresla.

Ako sa nám podarilo pomocou tejto úžasnej technológie zmeniť zuby i celý život pani Kamily, sa dočítate v článku Nový úsmev.

Pni Kamila - Digital Smile Design - Schill Dental Clinic

Aby ste si nemuseli len predstavovať, ako Vám nový úsmev pristane, môžete si model Vášho nového úsmevu vyskúšať v ústach. Až po jeho schválení začneme pracovať na finálnom riešení. Budete spokojní s Vašim novým úsmevom, pretože bude presne podľa Vašich predstáv.​

Pani Kamila, ukážka zubov pred a po.

5 krokov k novému úsmevu:

 

  • fotografia  / 0 eur
  • vizualizácia  / 0 eur
  • odtlačok / 200eur
  • skúšobný model / 0 eur
  • zákrok / individuálna cena

 

 

Aby sme Vám zmenu Vášho úsmevu mohli vopred ukázať, máme na klinike malé fotoštúdio, kde Vás odfotíme a do pár minút pomocou špeciálneho počítačového programu nadizajnujeme Váš nový úsmev. Túto vizualizáciu urobíme pre Vás grátis.

Potom, ako uvidíte Váš nový úsmev na obrázku, môžete sa  rozhodnúť, či pristúpime k druhému kroku. Tým je odtlačok Vašich zubov. Odtlačok môžeme urobiť bezprostredne po vizualizácii, aby sme nestrácali čas a mohli pripraviť model nového úsmevu. Tento výkon Vás bude stáť 200 eur.

Približne o dva týždne si nový model, ktorý pripravia naši zubní technici, prídete vyskúšať. Uvidíte sa v zrkadle a rozhodnete sa, či môžeme začať so zákrokmi potrebnými pre finálne riešenie. Všetky tieto kroky sú dôležité, dávajú Vám čas rozhodnúť sa a uvidieť na sebe výsledok, ku ktorému sa dopracujeme.

Tvorba nového úsmevu je vždy iná, preto je ťažké odhadnúť cenu vopred. Ak však potrebné úpravy presiahnu hodnotu 2000 eur, vstupný poplatok 200 eur za odtlačok a model Vám z ceny odpočítame.