Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

K zubárovi bez čakania

3 minúty čítania Zverejnené 13. 4. 2022

Recepcia Schill

K ZUBÁROVI BEZ ČAKANIA –
SCHILL DENTAL CLINIC UŽ AJ V KOŠICIACH

Schill Dental Clinic je stomatologická klinika, ktorú založil a doposiaľ vedie MUDr. Alexander Schill, pričom od roku 2002 nesie jeho meno. Svoje služby poskytuje pacientom v Bratislave, v Žiline a v Prahe. Slovenský trojlístok od júna dotvára nová, najmodernejšia klinika v Košiciach.

Košická pobočka kliniky je otvorená od júna 2019 a sídli v centre mesta, v administratívnej časti Aupark Tower Košice na 2. poschodí, s výbornou dostupnosťou v nadväznosti na kľúčové dopravné uzly – železničnú i autobusovú stanicu. Za kvalitnou stomatológiou už nemusíte cestovať, pripravili sme pre vás zubnú kliniku, kde vás ošetríme každý pracovný deň.

 

ČO ZNAMENÁ “MAŤ ZUBY NA MIERU”

Každý z nás je originál, preto si vyberáme pre seba to, čo nám najviac vyhovuje. Správame sa tak, aby sme boli spokojní a ostali sami sebou.

Mať „zuby na mieru“ je síce parafráza, no rovnako presná ako pri obleku či nábytku. Aj každý úsmev je originál, no iba kvalitný zubár mu dá punc výnimočnosti, čo sa dokonalej a presnej práce týka. Tá sa odrazí nielen na estetike zubov, ale hlavne na ich zdraví. Adresa pre dokonalé zuby na mieru je v AUPARK TOWER Košice – 2. poschodie.

 

STOMATOLÓGIA NOVEJ GENERÁCIE

V Schill Dental Clinic Košice absolvujete všetky potrebné ošetrenia na jednom mieste a bez čakania. Navyše s istotou, že ste v rukách najlepších zubárove. „Poskytujeme široké spektrum služieb a zákrokov – od jednoduchých estetických procedúr až po najzložitejšie dentálne chirurgické operácie, ak je potrebné – aj v celkovej anestézii. U nás robíme všetko pre to, aby ste sa aj v zubárskom kresle cítili dobre a boli si istí, že sa niet čoho báť. Pacienti sú objednaní okamžite, na lekára nemusia čakať a venuje im toľko času, koľko je potrebné,“ vysvetľuje MDDr. Vladimír Strečko, stomatológ.

Pod jednou strechou“ nájdete panoramatický RTG, CT a všetky najnovšie prístroje a technológie. Keramické korunky, fazety a iné rekonštrukcie urobíme na počkanie tak, aby ste od nás odišli s trvalým riešením vo vysoko estetickom prevedení.

 

PÄŤROČNÁ ZÁRUKA „NA ZUBY“

Dokonalý úsmev nie je len otázkou estetiky, ale tiež funkčnosti. Potrebujete mať nielen pekné zuby, ale aby vám zároveň dobre, a hlavne dlho slúžili. Používanie zväčšovacej techniky zaručuje precíznosť prevedenia, a preto Schill Dental Clinic poskytuje na všetky svoje zákroky päťročnú záruku.

 

TEŠÍME SA NA VÁS

Objednajte sa telefonicky, mailom či online. Zaparkujte v pohodlí Auparku a výťahom Aupark Tower príďte priamo na zubnú kliniku na 2. poschodí. Ak budete v nákupnom centre, prejdete k nám priamo z obchodných priestorov, sme za Food Court (reštauračnou) časťou.

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka