Náš príbeh

Strážime kvalitu stomatológie

Schill Dental Clinic je stomatologická klinika, ktorú založil a vedie MUDr. Alexander Schillpričom od roku 2002 nesie jeho meno. Naše služby poskytujeme v dvoch krajinách - na Slovensku a v Českej republike.

Prvá ambulancia sídlila v Poliklinike Karlova ves. V roku 2002 sme rozšírili svoje pôsobenie o 3 ambulancie v centre Bratislavy a v roku 2008 sme sa rozrástli a presťahovali do nových, moderných priestorov v Karloveskom ramene. O päť rokov neskôr, v  roku 2013, expandovala značka Schill Dental Clinic aj do Prahy. Od roku 2014 môžu našu starostlivosť využívať aj klienti v Žiline a od júna 2019 aj klienti v Košiciach.  

Dbáme na to, aby sme poskytovali kvalitnú stomatologickú starostlivosť vo všetkých našich klinikách. Preto všade nájdete moderne vybavené ambulancie, najnovšie technológie a starostlivo zaškolený personál. Veríme, že pohodlie, pekné prostredie a milý ústretový tím špecialistov vám dokážu, že aj návšteva zubára môže byť príjemným zážitkom. 

MUDr. Alexander Schill

Sledujeme najnovšie trendy v technológiách

Vďaka neustálym inováciám a hi-tech novinkám poskytujeme našim klientom stomatologickú úroveň najvyšších štandardov.

KARIÉRA v schill dental clinic

V Schill Dental Clinic pracuje zladený tím profesionálov - lekárov, zdravotných sestier, dentálnych hygieničiek, laborantov a recepčných. V priebehu rokov sme vybudovali profesionálne pracovné prostredie vo všetkých pobočkách. Cítia sa v ňom dobre tak naši klienti, ako aj naši zamestnanci. Budeme radi, ak sa k nám pridáte. 

Neustále sa rozrastáme a hľadáme nové posily. Pozrite si aktuálne pracovné ponuky v našich klinikách.

Kariera v Schill Dental Clinic

Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.