Naše služby

U nás všetko na jednom mieste

Denne vytvárame desiatky krásnych úsmevov. Obrázok však povie viac ako tisíc slov.

PRED A PO

Prevencia

Zdravý a krásny úsmev je snom nejedného z nás. Vieme, ako takýto úsmev dosiahnuť a udržať. Nezabudnite, prevencia je dôležitá v každom veku.

 

Záchovná stomatológia

Sme záchrannou stanicou pre prípady, ktoré sa môžu zdať stratené. Príďte sa presvedčiť, že ešte nemusí byť neskoro. Niet nad vlastné zuby, preto sa snažíme zachrániť každý zub.

Záchovná stomatologie

Zubné strojčeky

Mať rovné zuby nie je len o kráse, ale aj o zdraví. Okrem estetiky dokážu zubné strojčeky riešiť aj vážne vady v postavení zubov. V Schill Dental Clinic vám poradíme, ako dosiahnuť úsmev ako z obálky asopisu už za niekoľko mesiacov.

zubné strojčeky
Implantáty

Chirurgia a implantológia v stomatológii

Naši lekári denne vykonávajú zložité chirurgické zákroky s použitím lokálnej alebo celkovej anestézie. 

Protetika - zubné náhrady

Ak vám chýba časť, celý zub alebo veľký počet zubov, nemusíte zúfať. Poradíme vám, aký typ zubnej náhrady je pre vás najlepší. Moderná stomatológia je zárukou, že na každý prípad existuje riešenie.

Zubné náhrady

Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.