Prvá návšteva zubára

Prvý kontakt so zubárom je dôležitý. Od neho sa odvíja obojstranná sympatia, dôvera a rozhodnutie zmeniť zdravie k lepšiemu. My v Schill Dental Clinic urobíme pre váš krásny úsmev maximum a navyše vás aj naučíme predchádzať problémom v ústach. 

 

 

Vitajte na klinike 21. storočia

Pri vstupe vás privítajú usmiate recepčné a postarajú sa o plynulý priebeh vašej návštevy. Najskôr v kľude pri káve vyplníte vstupný formulár. Súčasťou vašej prvej návštevy je RTG a diagnostika stavu vášho chrupu. Následne vám lekár vysvetlí postup ošetrení. Toto všetko na jednom mieste, bez stresu a bez čakania. 

 

Od rozhodnutia k činom

Na základe výsledkov vstupnej prehliadky ošetrujúci lekár vypracuje liečebný a rozpočtový plán a detailne vám vysvetlí, čo vás čaká. Zákroky si môžete rozložiť v čase tak, ako vám to vyhovuje. Ak chcete vidieť svoj nový úsmev ešte pred vykonaním zákrokov, môžeme vám ho v počítači nadizajnovať.

Väčšine pacientov už na začiatku odporúčame dentálnu hygienu. Predpokladom úspešnej liečby je totiž čisté prostredie a kvalitná ústna hygiena. Tú zabezpečí dentálna hygienička, ktorá skontroluje stav zubného kameňa, ďasien, pigmentácie na zuboch, a ukáže pacientovi správne hygienické návyky pri čistení. Podľa stavu chrupu a ústnej dutiny zvolí ďalšie kroky tak, aby sa lekár mohol venovať ďalšej liečbe.

 

Komfort pacienta je priorita

V Schill Dental Clinic poskytujeme všetky služby a zákroky v oblasti stomatológie. Ak je to potrebné a zabezpečí to váš komfort, ošetríme vás aj v celkovej anestézii. Moderné technológie a zväčšovacia technika nám umožnujú previesť zákroky v kratšom čase a s väčšou presnosťou. Robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili v bezpečí a mali pohodlie, ktoré potrebujete. 

V našich abulanciách klient počas ošetrenia v zubárskom kresle leží. Pre pacienta je to pohodlné, a navyše sa výrazne zmenšuje riziko zníženia krvného tlaku a prípadnej nevoľnosti.

Stomatológ aplikuje pacientovi pred ošetrením tzv. živých zubov, rovnako ako pred všetkými bolestivými zákrokmi, lokálnu anestéziu. Tá sa aplikuje špeciálnou, veľmi krátkou ihlou a nie je bolestivá. Predstavuje komfort pre pacienta, ktorý sa vďaka nej nemusí báť bolesti ani nevoľnosti.

Známkou kvalitnej zubnej ordinácie je tiež maximálna hygiena, vydezinfikované priestory a sterilné nástroje. Stomatológ aj jeho asistentka používajú rukavice na jedno použitie a ústne rúško či respirátor. Všetky nástroje, ktoré pri práci odborníci používajú, sú zabalené a otvárané pred pacientom. Pacient dostáva pred zákrokom ochrannú zásteru, aby sa mu na oblečení nezachytili nečistoty či prípadné škvrny. Na želanie vám pustíme hudbu, ktorá váš pobyt v ambulancii môže iba spríjemniť.

 

Pripravíme Vám riešenie na mieru

 

Každý klient je pre nás dôležitý, každý je iný. Neexistujú univerzálne riešenia, je pre nás prirodzené, že k vám pristupujeme individuálne a venujeme vám dostatočné množstvo času. Zdravie zubov ovplyvňuje celkový zdravotný stav. Chceme, aby ste vy boli spokojní so svojim krásnym úsmevom a aby sme my mali istotu, že sme odviedli profesionálnu prácu.

 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.