Zubár - prvá návšteva

MENU

Prvá návšteva zubára

Zákroky zubára bez stresu, bez strachu a bez bolesti! Sme radi, že ste sa si vybrali práve nás. Nech sa páči, vstúpte! Zubná ambulancia Schill Dental Clinic.

Naša stomatologická prax sa nachádza v tichom prostredí Karloveského ramena, v blízkosti Dunaja a zelene. Umiestnenie zubnej ambulancie Schill Dental Clinic sme vyberali starostlivo, s ohľadom na to,  že prichádzate (vo väčšine prípadov) s problémom či dokonca bolesťou.  Preto je našou snahou prijať vás v pokojnom prostredí, ktoré pôsobí skôr dojmom wellness či kaviarne. Pri návšteve vás usadíme v pohodlných kreslách a ponúkneme malé občerstvenie ešte pred tým, ako sa vám bude váš zubár venovať.

Prvá návšteva zubára

1. V prípade, že ste u nás prvýkrát, vyplníte spoločne s našou asistentkou dotazník. Asistentka vám vysvetlí ako naša klinika  funguje. Oboznámi vás so zubnou ambulanciou. Z nášho tímu si môžete vybrať ošetrujúceho zubára.

2. Pri úvodnom, vstupnom  vyšetrení zaznamenáme stav vášho chrupu, slizníc, uzlín, jazyka, kĺbov a slinných žliaz. Súčasťou vstupného zubného vyšetrenia u nás je štandardne aj RTG vyšetrenie. Toto všetko absolvujete na jednom mieste, bez stresu a bez dlhého čakania.

Štandardy zubnej ambulancie Schill Dental Clinic

1. V Schill Dental Clinic poskytujeme široké spektrum služieb a zákrokov - od najjednoduchších bežných ošetrení, cez estetické zákroky,  až po zložité stomatochirurgické operácie. váš osobný zubár vám vždy rád zodpovie všetky otázky a poskytne poradenstvo o správnej starostlivosti o zuby a hygiene celej ústnej dutiny.

2. V našej zubnej ambulancii využíva tím zubárov najmodernejšie metódy a technológie, ktoré vo významnej miere napomáhajú tomu, aby boli stomatologické výkony tak málo bolestivé ako to je možné.

 

Naším krédom je poskytovať všetkým klientom len tú najlepšiu zubnú starostivosť.

Viac o jednotlivých technológiách a poskytovaných službách našími zubármi a ambulancie nájdete v časti TECHNOLÓGIE a SPEKTRUM OŠETRENÍ. Na prvú návštevu zubára sa môžete objednať TU.