Schill - zubná klinika, Košice

Aupark Košice, 2. poschodie

 

Vitajte! Ste na správnej ceste k tomu, aby ste sa mohli bez problémov najesť a dobre zasmiať. Nech máte akýkoľvek problém so zubami či ústnou dutinou, vedzte, že vždy existuje riešenie. A my vám radi pomôžeme.

 

Ako prebieha prvá návšteva u nás

Po príchode na našu kliniku vás milo privíta naša recepcia. Vysvetlia vám všetko, pokojne sa pýtajte. Nemusíte si pripravovať svoje staré záznamy od zubára, ani sa trápiť tým, že neviete, ktorý zub vás to vlastne bolí.

Náš zubný lekár vás vyšetrí a navrhne postup ošetrení, ktoré by ste mali absolvovať, aby bol váš chrup zdravý. Povie vám zároveň cenu za jednotlivé zákroky a vy sa rozhodnete, či liečbu zahájime a vyberiete si termíny, aké vám vyhovujú.

 

PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV

 

 

Otváracie hodiny

Pondelok   8:00 - 16:00
Utorok   8:00 - 16:00
Streda   8:00 - 16:00
Štvrtok   8:00 - 16:00
Piatok   8:00 - 16:00

 

+421 (0)55 3100 031

+421 (0)55 3100 030

kosice@schill.sk

 

Ako sa k nám dostanete?

Električkou alebo autobusom  na zastávku Námestie Osloboditeľov alebo autom priamo do garáže v Auparku. Sídlime v Aupark Tower na 2. poschodí. Dostanete sa k nám cez Aupark Tower aj cez nákupné centrum na 2. poschodí smerom k medicínskemu centru.

 

 

 

Bez bolesti

 

 

 

 

 

 

Bez čakania

cenník vybraných zákrokov

Zahŕňa diagnostiku chrupu vrátane RTG a konzultácie s odborníkom.

V prípade opakovaných prehliadok po pol roku, pri nízkej kazivosti, bez potreby RTG snímok: od 22 €

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou: 58 €

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou a 1 x panoramatickou snímkou: 100 €

Na preventívnu prehliadku by ste mali prísť 2 x ročne. Jednoduché nedostatky chrupu vyriešime hneď.

590 € je cena samostatného implantátu a jeho zavedenia. 

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 706 €

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG účtuje len raz.

1 060 € je cena samostatného implantátu

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 1 176 €

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG snímka účtuje len raz.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. 

Jednoduché odstránenie zuba, cena zahŕňa lokálnu anestéziu, vybratie jednokoreňového zuba a ošetrenie lôžka. V prípade viacerých extrakcií sa účtuje anestézia iba raz. Cena lokálnej anestézie je 16 €.

Záleží na rozsahu danej výplne, cena môže byť v prípade komplikovaných prác a prídavných anestézií do 214 €.

Liečenie kanálikov je jedným z najzložitejších zákrokov, preto sa u nás robí výlučne pod mikroskopom. Cena závisí od počtu kanálikov, jeden kanálik stojí celkovo 313 €. Zuby majú od 1 po 4 kanáliky, ojedinele aj viac. Cena nezahŕňa korunku. Cena pri viacerých kanálikoch nie je násobkom ceny za jeden kanálik, je znížená o vybrané výkony, ktoré sa účtujú len raz.

Korunka sa vyrába v laboratóriu podľa odtlačkov.

Korunku vám vyrobíme v ambulancii počas jedinej návštevy podľa skenu a 3D modelácie. Cena záleží od vybraného materiálu. Nezahŕňa lokálnu anestéziu a menšie prídavné výkony. 

Detský pacient je náročný, potrebuje viac pochopenia a času aj pri malých zákrokoch. Často u nás strávi len pol hodinu a návštevy môžu byť opakované.

Cena ošetrenia závisí od stupňa znečistenia chrupu a počtu ošetrovaných zubov. Dentálna hygiena zahŕňa odstránenie zubného povlaku a kameňa pomocou ultrazvuku a ručných nástrojov, vyleštenie zubnej skloviny a bezbolestnú fluoridáciu. Ponúkame aj pieskovanie, pri ktorom odstránime povrchové pigmentácie.

Európska úroveň stomatológie priamo v Košiciach

Nemusíte cestovať do sveta, aby ste urobili pre svoj úsmev to najlepšie. Košická Schill Dental Clinic sa nachádza  priamo v centre mesta - v Aupark Tower, ktorý má vlastný vchod. Zaparkujte v garáži Auparku. Použite výťah Aupark Tower, privezie vás priamo k nám na 2. poschodie. Z obchodných priestorov k nám môžete prísť cez reštauračnú časť (Food Court), v rohu je výťah. 

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • 100% hygiena, sterilný set pre každého pacienta
  • chirurgické zákroky aj v celkovej anestéze
  • bezbolestné ošetrenia, presná práca
  • záruka 5 rokov na všetky ošetrenia
zubná klinika

Náš Tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s praxou takmer dvadsaťpäť rokov. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.