Schill Dental Clinic Žilina

Aupark Žilina

V Žiline už na termín u zubára nemusíte čakať

V Schill Dental Clinic máme všetky oddelenia, prístroje a materiály priamo na klinike, všetko vybavíte u nás. Nepošleme Vás po RTG alebo CT snímok na iné miesto, a na korunky či iné keramické náhrady nemusíte čakať, pretože máme prístroj CEREC, ktorý dokáže vyrobiť na mieru korunku, fazetu či bielu keramickú plombu na počkanie.

V pohodlí novej kliniky vyriešime bez stresu a bez čakania čokoľvek, čo budete pre zdravé a krásne zuby potrebovať. Bude sa Vám venovať tím trpezlivých odborníkov, aby ste mali z návštevy zubára dobrý pocit a dostali kvalitné ošetrenie.

Pekný úsmev si podľa nás zaslúži každý.

Otváracie hodiny

Pondelok   8:00 - 16:00
Utorok   8:00 - 16:00
Streda   8:00 - 16:00
Štvrtok   8:00 - 16:00
Piatok

  8:00 - 16:00

 

Aupark 2. posch. Vstup vedľa lekárne

Veľká Okružná 59/A, 010 01 Žilina

+421 (0)41 2400 000

+421 (0)41 2400 003

zilina@schill.sk

 

OBJEDNAJTE SA

 

 

Európska úroveň stomatológie v Žiline

Za kvalitným zubným ošetrením nemusíte cestovať. Zubná klinika, ktorá je v Bratislave, Prahe aj Košiciach, je pre vás špičkovo vybavená v žilinskom Auparku. Vstup do našej kliniky je hneď vedľa lekárne, výťah vás vyvezie na 2. poschodie. Ak prídete MHD, zastávka je priamo pred lekárňou Auparku. Ak ste autom, zaparkujte v garáži Auparku. Termín na ošetrenie dostanete hneď, RTG a CT snímky vám urobíme na počkanie, ošetríme vás bezbolestne a precízne. Väčšie zákroky naplánujeme tak, aby sme vyriešili veľa počas jedného dňa a videli vás hneď viacerí špecialisti. 

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • 100% hygiena, sterilný set pre každého pacienta
  • bezbolestné ošetrenia, presná práca 
  • záruka 5 rokov na všetky ošetrenia
  • termín dostanete hneď

Náš tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s takmer dvadsaťpäťročnou praxou. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.