Zubár Košice

Pojem ZUBÁR KOŠICE nabral iný význam

U nás dostanete termín hneď. Dnes zavoláte, dnes ste u zubára. Všetky vyšetrenia prebehnú na našej klinike, nikam inam nemusíte chodiť. Dozviete sa o vašich zuboch všetko, naši špičkoví odborníci vám všetko vysvetlia a navrhnú riešenia, z ktorých si vyberiete. Dozviete sa presnú cenu celej liečby vopred a vy sa rozhodnete, ako ju rozložíme v čase, aby vám to vyhovovalo po každej stránke. Moderné technológie nám však umožňujú, aby ste s novými zubami odišli aj hneď. Všetko na jednom mieste, rýchlo, bezbolestne, trvácne. Naša klinika má 24 rokov skúseností a cez 50 000 spokojných pacientov. Za kvalitou si stojíme a preto vám dávame 5 ročnú záruku na všetky zákroky.

Schill Dental Clinic Košice

Aké služby poskytujeme

 • preventívne prehliadky
 • ošetrenie zubného kazu: fotokompozitná výplň, keramická výplň na počkanie
 • ošetrenie koreňových kanálikov pod mikroskopom
 • extrakcie
 • implantáty
 • chirurgické zákroky
 • keramické fazety
 • korunky: kovokeramické, celokeramické, keramické korunky na počkanie
 • ošetrenie v celkovej anestézii
 • detská stomatológia
 • dentálna hygiena
 • bielenie zubov
Schill Dental Clinic Košice

Naša klinika je krásna. Nie preto, že by nám išlo o zbytočný luxus, ale preto, aby z vás opadol strach. Zabudnite, že ste u zubára a relaxujte. Naše milé recepčné vám prinesú kávu, čaj alebo vodu. Zaslúžite si byť v krásnom prostredí, zaslúžite si cítiť sa príjemne.

Dbáme na dôsledné dodržiavanie prísnych hygienických štandardov, ambulancie sú dôkladne dezinfikované pred a po ošetrení, na každého pacienta je vyčlenený sterilný set nástrojov, vrátane sterilných vŕtacích kolienok. 

 

Kto sme?

Zubnú kliniku Schill Dental Clinic založil MUDr. Alexander Schill s víziou komplexného kvalitného trvácneho ošetrenia chrupu a šetrenia času pacientom. Začínal s jedným kreslom a spokojní klienti mu dodávali odvahu ísť ďalej. Zaučil ďalších šikovných lekárov a postupne vybudoval kliniku s mnohými odborníkmi, moderným technologickým vybavením a v prvom rade nadštandardnou kvalitou ošetrení. Z lekárov si vyberal len tých najlepších. A takým je aj doktor MDDr. Vladimír Strečko, ktorý sa po pár rokoch pôsobenia na klinike v Bratislave stal vedúcim lekárom na klinike v Žiline, kam Schill Dental Clinic expandoval. No tento zubár Košice miloval a tak priniesol svoje skúsenosti sem k vám. Od roku 2019 je doktor Strečko vedúcim lekárom na klinike Schill Dental Clinic, ktorú nájdete v Auparku. Má okolo seba tím šikovných doktorov, ktorí vyriešia aj prípady, ktoré iní vzdali. Konieckoncov, tvrdia to recenzie, ktoré o nás nájdete v internetovom vyhľadávači. Tento zubár Košice očaril.

 

Príďte sa presvedčiť o kvalite sami. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.

Doktor Strečko Košice

Sme priekopníkmi inovácií a moderných technológií

Využívame CEREC, Laser, Heal Ozone, Digitálny zubný röntgen, Diagnodent, CT, Stomatologický mikroskop, AirFlow, BeeFill, Apexlokátor, RVG prístroj, VELscope. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších materiálov. Ak je vaším problémom strach z bolesti, u nás sú všetky ošetrenia bezbolestné a naši doktori sú príjemní a ľudskí.

Niekedy sa ľudia po rokoch neúspešného boja s riešením chrupu dostanú do stavu, kedy sa za svoje zuby hanbia a boja sa prísť na kliniku zo strachu z odsúdenia. Rozumieme a nikoho nesúdime, od toho tu nie sme. Sme tu na to, aby sme vám pomohli. U nás ste v dobrých rukách, môžete sa uvoľniť a cítiť príjemne a bezpečne.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.