Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubná chirurgia Košice

2 minúty čítania Zverejnené 13. 4. 2022

Vladimír Strečko

Zubná chirurgia Košice – Schill Dental Clinic

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je jedným z odborov, ktorými sa stomatológovia z tejto kliniky zaoberajú už 25 rokov.

Do zákrokov zubnej chirurgie patria napríklad:

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je odvádzaná na profesionálnej úrovni nie len vďaka technológiám a vybaveniu kliniky, ale najmä vďaka tímu odborníkov, ktorí sú na klinike každý deň.

Stomatologická chirurgia Košice

Ak sa chystáte na chirurgický zákrok v ústnej dutine, výber zubného chirurga je prvým dôležitým krokom. Je dôležité, aby mal chirurg skúsenosti a vedomosti, ale aj dobrý prístup k pacientovi. Na našej klinike tieto zákroky vykonávame na dennej báze a ošetrili sme už viac ako 50 000 pacientov. Naši zubní lekári vykonávajú svoju prácu radi a neustále sa vzdelávajú, využívajú najnovšie technológie a postupy, ktorými dosiahnu nie len bezbolestný priebeh zákroku, ale aj dokonalý výsledok.

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Pacientka so zubárom

Moderné technológieVšetko pod jednou strechou

Návšteva zubára nemusí byť “horor”. Riešení je viac. Dá sa aj v celkovej anestézii.

Ľudia často hľadajú odpovede na otázky, ktoré sa týkajú ich zdravia a blaha. Jednou z týchto otázok je, aké alternatívy bolestivých ošetrení sú v súčasnosti na dosah. Táto téma sa týka nás všetkých, pretože nikto z nás nie je imúnny napríklad voči problémom so…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka