Do nášho tímu hľadáme lekárov s praxou. Máte záujem rozvíjať sa s nami?

Zubná chirurgia Košice

2 minúty čítania Zverejnené 13. 4. 2022

Vladimír Strečko

Zubná chirurgia Košice – Schill Dental Clinic

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je jedným z odborov, ktorými sa stomatológovia z tejto kliniky zaoberajú už 25 rokov.

Do zákrokov zubnej chirurgie patria napríklad:

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je odvádzaná na profesionálnej úrovni nie len vďaka technológiám a vybaveniu kliniky, ale najmä vďaka tímu odborníkov, ktorí sú na klinike každý deň.

Stomatologická chirurgia Košice

Ak sa chystáte na chirurgický zákrok v ústnej dutine, výber zubného chirurga je prvým dôležitým krokom. Je dôležité, aby mal chirurg skúsenosti a vedomosti, ale aj dobrý prístup k pacientovi. Na našej klinike tieto zákroky vykonávame na dennej báze a ošetrili sme už viac ako 50 000 pacientov. Naši zubní lekári vykonávajú svoju prácu radi a neustále sa vzdelávajú, využívajú najnovšie technológie a postupy, ktorými dosiahnu nie len bezbolestný priebeh zákroku, ale aj dokonalý výsledok.

Ďalšie podobné články

ortodoncia

ortodonciazubné strojčeky

Ortodoncia

Trápia vás krivé zuby? Vieme vám pomôcť. Ortodoncia je odbor zaoberajúci sa liečbou zubnými strojčekmi a u nás ponúkame všetky ich typy : neviditeľné, fixné, snímateľné. Ani v dospelosti nie je neskoro a dokonca si nikto nemusí všimnúť, že podstupujete liečbu. Všetko na…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka