Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Technológie

Diagnodent

1 minúta čítania Zverejnené 8. 4. 2022

Diagnodent

Diagnodent – prekoná aj oko odborníka

Dnes už mnoho ľudí rozumie tomu,  že pravidelná stomatologická starostlivosť pod dohľadom kvalifikovaného zubára, prevencia a pravidelné stomatologické prehliadky sú dôležité v komplexnej starostlivosti o zdravie a krásu. Pravidelnosť ale i moderné technológie sú kľúčovými v skorej diagnostike poškodenia zubov.

Diagnodent – najpresnejšia diagnostika

Najpresnejšiu diagnostiku dnes uľahčuje moderný detektor. Diagnodent dokáže odhaliť aj veľmi skorý, začínajúci či skrytý kaz. Pomocou fluorescenčnej technológie odhalí demineralizáciu skloviny. Kaz pritom ešte nemusí byť  vôbec viditeľný. Ľudské oko je totiž schopné spozorovať iba 57 % z toho, čo zachytí DiagnoDent.

Veľkú výhodu v správnej a skorej diagnostike predstavuje práve Diagnodent. Zaznamená zmenu v štruktúre skloviny, upozorní zvukovým signálom, a zobrazí na monitore. Vďaka tomu vieme rozpoznať kaz vo veľmi skorom štádiu a jeho liečba bude jednoduhšia, v neposlednom rade aj lacnejšia.

Štítky

Technológie

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Pacientka so zubárom

Moderné technológieVšetko pod jednou strechou

Návšteva zubára nemusí byť “horor”. Riešení je viac. Dá sa aj v celkovej anestézii.

Ľudia často hľadajú odpovede na otázky, ktoré sa týkajú ich zdravia a blaha. Jednou z týchto otázok je, aké alternatívy bolestivých ošetrení sú v súčasnosti na dosah. Táto téma sa týka nás všetkých, pretože nikto z nás nie je imúnny napríklad voči problémom so…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka