Estetická stomatológia

Zdravie a estetika zubov

Dosiahnuť zdravý úsmev je prvoradé. V dnešnej spoločnosti je však dôležitá aj estetická stránka. Žiarivý a pekný chrup pomáha pozdvihnúť psychiku, posilňuje vnútornú rovnováhu. Je kľúčom k tomu, aby sme boli so sebou spokojní. Napokon aj v mnohých profesiách zohráva celkový vzhľad dôležitú úlohu.Vzhľad i stav zubov sa počas nášho života mení.

Celý proces kozmetickej stomatológie nie je len o dosiahnutí perfektného úsmevu, je najmä o jeho následnom udržaní. K dosiahnutiu i udržaniu zdravého a bieleho úsmevu dnes využívame mnoho inovatívnych technológií. Sú neinvazívne, nebolestivé a rýchle. Spolu s využívaním kvalitných materiálov tak predstavujú dlhodobé riešenie.

 

Medzi najvyužívanejšie zákroky kozmetickej stomatológie patrí

Zaujíma vás, ako by váš úsmev mohol vyzerať? 

Ponúkame vám službu Digital Smile Design, vďaka ktorej si váš dokonalý úsmev nemusíte len predstavovať! Pomocou špeciálneho počítačového programu vám v priebehu pár minút môžeme nadizajnovať a “vytvoriť” váš vysnívaný chrup na počítači. Rozhodnete sa sami. Potom spolu naplánujeme kroky liečebného programu. Prečítajte si viac o službe Digital Smile Design alebo si kliknite na video v časti pred a po.

 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.