Kliniky

Všetky služby pod jednou strechou

Máme otvorené 12h denne

Sme tu pre vás aj vtedy, keď iní majú už zatvorené. Nemusíte robiť kompromisy, vyberte si čas návštevy, ktorý vám vyhovuje najviac.

Akútne problémy riešime hneď

Úľava od bolesti je na prvom mieste. Zavolajte nám alebo príďte priamo na kliniku a akútny problém bezodkladne vyriešime. Vaše zdravie je našou prioritou.

Väčšinu zákrokov zvládneme v rámci jedného dňa

V Schill Dental Clinic máme všetky oddelenia, prístroje a materiály priamo na klinike. Za zdravým úsmevom už nemusíte cestovať, všetko vybavíte u nás. Na korunky či iné keramické náhrady nemusíte čakať, keďže vďaka technológii CEREC® vám ich vyrobíme na počkanie.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.