Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Maximálna hygiena a bezpečie aj počas pandémie

3 minúty čítania Zverejnené 15. 10. 2020

Opatrenia Košice

Ani dnes nie je dôvod, aby ste odkladali termín u zubára. Vaše zdravie je u nás na prvom mieste. Aj v čase prísnych opatrení vám vieme pomôcť rýchlo, kvalitne a v bezpečnom prostredí.

Negatívne testy nášho personálu

Môžete si byť istí, že o vaše zuby sa každý deň stará tím s negatívnymi testami na Covid-19. Od recepčných až po lekárov. Naši kolegovia sú pravidelne testovaní, aby sme predchádzali výskytu ochorenia v rámci kolektívu a mohli sme tak zabezpečiť plné personálne obsadenie a plynulý chod kliniky. Urobte si na ošetrenie u nás čas, my vám ho poskytneme, koľko bude treba.

Ošetrenie bez obáv a v bezpečí

Preložiť termín u zubára alebo o ňom radšej ani nerozmýšľať? Strach z bolesti je tradičný dôvod, prečo sa zubárskemu kreslu vyhnúť, no dnes sa k nemu pridali aj obavy z toho, či sa nemôžete u zubára nakaziť Covidom. Nie, vaše obavy nie sú na mieste. U nás platí pozitívny prístup, bezpečné prostredie a negatívne testy personálu. Veríme, že váš pohľad na zodpovednosť voči svojmu zdraviu a zdraviu ostatných ľudí, je rovnaký. Potom sa naozaj nemáte čoho báť. Sme tu pre vás, pripravení vám pomôcť.

Opatrenia, ktoré nás spoločne chránia

  • v priestoroch ordinácií sú len nutné veci, ktoré pravidelne dezinfikujeme a sterilizujeme
  • pri vstupe dostanete návleky na obuv, vydezinfikujete si ruky a odmeriame vám teplotu
  • nosenie rúška je povinné pre každého
  • v čakárni sa dodržiava odstup
  • recepčný pult je oddelený priehľadným ochranným štítom
  • platba sa vykonáva primárne bezkontaktne
  • štandardne používame germicídne žiariče, ktoré ničia všetky mikroorganizmy
  • pravidelne vykonávame celoplošnú dezinfekciu našich priestorov

Stavili sme na istotu, nie na metódu pokusu a omylu

Vďaka vašej dôvere, našim prísnym hygienickým opatreniam a vzájomnej korektnej komunikácii sme spolu zvládli jarné vyčínanie pandémie koronavírusu. O vaše zuby sme sa bezpečne postarali v čase, kedy hodnota zdravia nebola prázdnou frázou, ale naozaj tou najvyššou prioritou. Vašou aj našich lekárov.

Ani dnes to nie je inak. Sme však múdrejší, skúsenejší ale aj pokornejší v úsilí vysporiadať sa s tým, čo sa deje. Preto vieme, že to opäť spolu zvládneme. S tými, ktorí nás poznáte a rovnako s Vami, ktorí ešte len hľadáte pre svoje zuby to najlepšie.

Od jari všetci „testujeme“ svoju zodpovednosť k sebe i druhým.

Spoločná zodpovednosť je priorita

Navštevujete nás, našu kliniku, aby sme sa postarali o zdravie vašich zubov. Sme v prvom rade zubári, no treba mať na pamäti, že naše kliniky sú aj spoločnosti, firmy. A v nich musíme dodržiavať aj pravidlá, ktoré určuje štát – o to viac, ak ide o pandémiu koronavírusu.Čo to pre nás spoločne znamená?

– máme oprávnenie požadovať pri vašej návšteve výsledok antigénového testu na Covid -19 (z celoplošného testovania)

– ak sa preukážete negatívnym výsledkom testu, budeme veľmi radi

– ak sa nepreukážete žiadnym potvrdením o tom, že ste test absolvovali – dôverujeme vášmu korektnému prístupu a informáciám o vašom zdravotnom stave i spoločenských kontaktoch

– v každom prípade – či sa certifikátom preukážete alebo nie – pred ošetrením podstupujete všetky bezpečnostné opatrenia, ako doposiaľ. Sme lekári a sme vám povinní poskytnúť ošetrenie, keď ho potrebujete, v akútnom prípade, pri preventívnej prehliadke alebo plánovanom výkone.

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka