Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Maximálna hygiena a bezpečie aj počas pandémie

3 minúty čítania Zverejnené 15. 10. 2020

Opatrenia Košice

Ani dnes nie je dôvod, aby ste odkladali termín u zubára. Vaše zdravie je u nás na prvom mieste. Aj v čase prísnych opatrení vám vieme pomôcť rýchlo, kvalitne a v bezpečnom prostredí.

Negatívne testy nášho personálu

Môžete si byť istí, že o vaše zuby sa každý deň stará tím s negatívnymi testami na Covid-19. Od recepčných až po lekárov. Naši kolegovia sú pravidelne testovaní, aby sme predchádzali výskytu ochorenia v rámci kolektívu a mohli sme tak zabezpečiť plné personálne obsadenie a plynulý chod kliniky. Urobte si na ošetrenie u nás čas, my vám ho poskytneme, koľko bude treba.

Ošetrenie bez obáv a v bezpečí

Preložiť termín u zubára alebo o ňom radšej ani nerozmýšľať? Strach z bolesti je tradičný dôvod, prečo sa zubárskemu kreslu vyhnúť, no dnes sa k nemu pridali aj obavy z toho, či sa nemôžete u zubára nakaziť Covidom. Nie, vaše obavy nie sú na mieste. U nás platí pozitívny prístup, bezpečné prostredie a negatívne testy personálu. Veríme, že váš pohľad na zodpovednosť voči svojmu zdraviu a zdraviu ostatných ľudí, je rovnaký. Potom sa naozaj nemáte čoho báť. Sme tu pre vás, pripravení vám pomôcť.

Opatrenia, ktoré nás spoločne chránia

  • v priestoroch ordinácií sú len nutné veci, ktoré pravidelne dezinfikujeme a sterilizujeme
  • pri vstupe dostanete návleky na obuv, vydezinfikujete si ruky a odmeriame vám teplotu
  • nosenie rúška je povinné pre každého
  • v čakárni sa dodržiava odstup
  • recepčný pult je oddelený priehľadným ochranným štítom
  • platba sa vykonáva primárne bezkontaktne
  • štandardne používame germicídne žiariče, ktoré ničia všetky mikroorganizmy
  • pravidelne vykonávame celoplošnú dezinfekciu našich priestorov

Stavili sme na istotu, nie na metódu pokusu a omylu

Vďaka vašej dôvere, našim prísnym hygienickým opatreniam a vzájomnej korektnej komunikácii sme spolu zvládli jarné vyčínanie pandémie koronavírusu. O vaše zuby sme sa bezpečne postarali v čase, kedy hodnota zdravia nebola prázdnou frázou, ale naozaj tou najvyššou prioritou. Vašou aj našich lekárov.

Ani dnes to nie je inak. Sme však múdrejší, skúsenejší ale aj pokornejší v úsilí vysporiadať sa s tým, čo sa deje. Preto vieme, že to opäť spolu zvládneme. S tými, ktorí nás poznáte a rovnako s Vami, ktorí ešte len hľadáte pre svoje zuby to najlepšie.

Od jari všetci „testujeme“ svoju zodpovednosť k sebe i druhým.

Spoločná zodpovednosť je priorita

Navštevujete nás, našu kliniku, aby sme sa postarali o zdravie vašich zubov. Sme v prvom rade zubári, no treba mať na pamäti, že naše kliniky sú aj spoločnosti, firmy. A v nich musíme dodržiavať aj pravidlá, ktoré určuje štát – o to viac, ak ide o pandémiu koronavírusu.Čo to pre nás spoločne znamená?

– máme oprávnenie požadovať pri vašej návšteve výsledok antigénového testu na Covid -19 (z celoplošného testovania)

– ak sa preukážete negatívnym výsledkom testu, budeme veľmi radi

– ak sa nepreukážete žiadnym potvrdením o tom, že ste test absolvovali – dôverujeme vášmu korektnému prístupu a informáciám o vašom zdravotnom stave i spoločenských kontaktoch

– v každom prípade – či sa certifikátom preukážete alebo nie – pred ošetrením podstupujete všetky bezpečnostné opatrenia, ako doposiaľ. Sme lekári a sme vám povinní poskytnúť ošetrenie, keď ho potrebujete, v akútnom prípade, pri preventívnej prehliadke alebo plánovanom výkone.

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka