Nový úsmev pani Zuzany

Premena pani Zuzany v Schill Dental Clinic

Málokto sa môže tešiť z krásneho prirodzeného chrupu so všetkými zubami, bez kazov a kozmetických nedostatkov. Práve preto dala naša klinika Schill Dental Clinic opäť šancu jednému z vás na veľkú premenu, na konci ktorej je nový bezchybný úsmev. Súťaž bola vyhlásená v Teleráne TV Markíza pod názvom Nový úsmev. Nečudo teda, že aj na druhú výzvu sa do súťaže prihlásilo až niekoľko sto uchádzačiek. Medzi nimi i 27-ročná dvojnásobná mamička z Handlovej - pani Zuzana Hégli, ktorú sme vylosovali 9. novembra 2015 a od tej chvíle sa mohla tešiť na zaujímavú cestu k novému úsmevu.

 

Prvé stretnutie v Schill Dental Clinic v Bratislave sa uskutočnilo 12. 11. 2015. Pán primár jej spravil analýzu zubov, navrhol postup a začatiu práce na nových implantátoch už nič nestálo v ceste.

Určite ste si na videu všimli, že pani Zuzke chýbali práve bočné zuby. V tomto prípade sa však nemuseli obrusovať žiadne zdravé zuby. Istý čas chodila pani Zuzana s dočasnými implantátmi a v laboratóriách sa na základe návrhov z kliniky už vyrábali implantáty definitívne.

Tesne pred Vianocami, teda presne 17. 12. 2015, sa cesta pani Zuzany ku krásnemu novému úsmevu zavŕšila. Na jej konci je očarujúca mladá dáma s kúzelným úsmevom. A ako sama povedala, cíti sa omnoho sebavedomejšie a príťažlivejšie. Nás to samozrejme teší a želáme jej veľa ​


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.