Nový úsmev pani Zuzany | Schill Dental Clinic

MENU

Nový úsmev pani Zuzany

Premena pani Zuzany v Schill Dental Clinic

Málokto sa môže tešiť z krásneho prirodzeného chrupu so všetkými zubami, bez kazov a kozmetických nedostatkov. Práve preto dala naša klinika Schill Dental Clinic opäť šancu jednému z vás na veľkú premenu, na konci ktorej je nový bezchybný úsmev. Súťaž bola vyhlásená v Teleráne TV Markíza pod názvom Nový úsmev. Nečudo teda, že aj na druhú výzvu sa do súťaže prihlásilo až niekoľko sto uchádzačiek. Medzi nimi i 27-ročná dvojnásobná mamička z Handlovej - pani Zuzana Hégli, ktorú sme vylosovali 9. novembra 2015 a od tej chvíle sa mohla tešiť na zaujímavú cestu k novému úsmevu.

 

Prvé stretnutie v Schill Dental Clinic v Bratislave sa uskutočnilo 12. 11. 2015. Pán primár jej spravil analýzu zubov, navrhol postup a začatiu práce na nových implantátoch už nič nestálo v ceste.

Určite ste si na videu všimli, že pani Zuzke chýbali práve bočné zuby. V tomto prípade sa však nemuseli obrusovať žiadne zdravé zuby. Istý čas chodila pani Zuzana s dočasnými implantátmi a v laboratóriách sa na základe návrhov z kliniky už vyrábali implantáty definitívne.

Tesne pred Vianocami, teda presne 17. 12. 2015, sa cesta pani Zuzany ku krásnemu novému úsmevu zavŕšila. Na jej konci je očarujúca mladá dáma s kúzelným úsmevom. A ako sama povedala, cíti sa omnoho sebavedomejšie a príťažlivejšie. Nás to samozrejme teší a želáme jej veľa ​