Schill Academy

Úsmev je hotová veda

 

Vychovávame majstrov svojho remesla

Trpezlivo, krok po kroku, s ohľadom na ich osobnosť a talent. Vzdelanie je v našom povolaní nevyhnutnosťou, talent darom a túžba byť lepším, pracovať na sebe, tou najlepšou cestou, ako sa podpísať pod obraz, na ktorý sa pozerajú generácie. Naším obrazom je špičková klinika a podpisom kumšt našich ľudí. Dávame príležitosť lekárom, ktorí chcú napredovať, učiť sa od najlepších a ostať s nimi i pracovať. 

Našich lekárov si vyberáme z tých talentovaných. Poskytneme im také podmienky, aby boli výnimočnými. Nemusia si robiť starosti, či budú mať kde bývať alebo z čoho žiť. Postaráme sa o ich bývanie i plácu. Tak môžu myslieť iba na to, ako byť špičkovým lekárom. 

 

DÁVAME PRÍLEŽITOSŤ USPIEŤ

Najskôr dostanú odborné vedenie, rady a príležitosti. Majú priestor, technológie i čas, aby si osvojili všetky postupy ošetrení, nabrali v nich istotu, pracovali vo vysokej kvalite a zodpovedajúcom čase. To všetko pod dohľadom a s pomocou starších kolegov. Ak budú dostatočne vnímaví a šikovní, budú môcť pracovať samostatne. Základom úspechu je ich zodpovednosť a vzájomná dôvera.

„To, že som si po 5 rokoch štúdia v Česku musel znovu prejsť ďalším zaúčaním, som nepokladal za nevýhodu. Práve naopak, bol to jeden z rozhodujúcich faktorov, prečo som sa uchádzal o miesto zubára v Schill Dental Clinic. Pretože som sa mohol učiť od skúsených. Ak by som mal ošetrovať pacientov hneď po škole, bol by som vo veľkom strese. Naviac, tu sa pracuje s technológiami, ktoré som si na škole nemal možnosť ani vyskúšať."

MDDr. Jakub Scheer, úspešný absolvent Schill Academy

 

Máme vysoké nároky

Naši pacienti potrebujú lekárov, ktorí idú s dobou, neustále sa vzdelávajú v nových postupoch i technológiách a zároveň príjemne vystupujú. Preto na našich lekárov kladieme vysoké nároky. Neustále im dávame priestor pre rozvoj zručností i talentu v čase, kedy sa platí za všetko a v priestore, ktorý je porovnateľný so svetovým štandardom. 

Naši pacienti a lekári sú súčasťou kliniky, ktorá trendy v poskytovaní starostlivosti neudáva, ale tvorí. Iba tak je možné poskytovať najvyššiu možnú kvalitu.

Robíme to pre váš úsmev

Nespíme na vavrínoch. Každý deň prinášame novinky zo sveta stomatológie na Slovensko, aby sme vám poskytli služby na najvyššej možnej úrovni. Byť profesionálom v tomto odbore si vyžaduje veľa úsilia a ochoty vzdelávať sa a skúšať nové veci. Stojí to za pocit dobre odvedenej práce. Vidíme svoj "rukopis" na zuboch, ktoré sme ošetrovali a teší nás, keď sa k nám pacienti vracajú už len na dentálnu hygienu. 

Soňa Kučerová v Schill Academy

 

"Práve som v Schill Academy"

"Už počas môjho štúdia som mala možnosť praxovať v Schill Dental Clinic, za čo som veľmi vďačná.  Keď som zistila, že ma prijali, mala som veľkú radosť.

V porovnaní s praxou počas môjho štúdia je to citeľne vyššia fyzická a psychická náročnosť práce, vyžadujúca neustálu koncentráciu s cieľom dosiahnuť perfektný a kvalitný výsledok ošetrenia.

Keďže má táto firma na všetkých svojich pobočkách vysoko kvalitné vybavenie a jednotný systém práce, tak sa v Košiciach cítim rovnako dobre,  ako v Bratislave. Je tu milý a priateľský kolektív na čele s Dr. Strečkom. Som tu veľmi spokojná a nemenila by som."

MDDr. Soňa Kučerová, aktuálne v Schill Academy

 

"Zaúčal ma doktor Schill"

„Bolo to pre mňa zaujímavé, také posúvanie sa dopredu. Necítil som tlak, mal som sa stále na koho obrátiť. Keď mi niečo nešlo, vždy mi pomohli skúsenejší kolegovia. Ja som bol vždy zvyknutý tvrdo pracovať, toto zaúčanie pre mňa nebolo nič "kruté." Keď sa chcete posúvať, musíte na sebe pracovať.

Dbáme na komplexný pohľad na pacienta. Sme detailisti, ktorí odvádzajú prácu tak, aby k nám človek chodil už len na preventívne prehliadky. Dôležitá je ale spolupráca pacienta, pretože musí byť ochotný sa o zuby starať a byť uzrozumený s tým, že kvalita niečo stojí. Vždy sa snažíme, aby bol pacient spokojný. Ponúkame riešenia, ktoré sú zo zdravotného a estetického hľadiska pre pacienta tie najlepšie."

MDDr. Ivan Kinčík, chirurg, zodpovedný za zaúčanie 

„ Bez problémov si sadnem do kresla ku každému z našich doktorov ...“ Slová šéfa kliniky, Alexandra Schilla iba odrážajú úroveň prístupu, odbornosti a kvality lekárov, kultúry prostredia i vzťahov. Dlhodobých a korektných. Aj naši pacienti vedia, že nech si vyberú kohokoľvek na ošetrenie, dostane sa im taká starostlivosť, ako od primára.

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.