Tím

Pre každú zubnú ambulanciu je „rodinným striebrom“ vzdelaný, skúsený a šikovný zubný lekár. V Schill Dental Clinic máme takých hneď niekoľko. Toto je tím našich odborníkov, ktorý sa bude starať o zdravie a krásu vašich zubov.

MUDr. Alexander Schill

MUDr. Alexander Schill
primár

Štúdium stomatológie ukončil na LF UK v Bratislave v r. 1996. Absolvoval množstvo školení a kongresov v Európe - na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Portugalsku. Prax začal v júli 1996, v roku 2002 otvoril súkromnú kliniku Schill Dental v centre Bratislavy. V r. 2008 kliniku rozšíril, zmodernizoval a presťahoval na novú adresu, kde klinika sídli dodnes. V r. 2013 otvoril pobočku Schill Dental Clinic v Prahe, v roku 2014 v Žiline a v júli 2019 kliniku v Košiciach. Hovorí plynule po anglicky, nemecky a maďarsky.

TÍM DENTÁLNEJ HYGIENY


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.