Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubár Košice

3 minúty čítania Zverejnené 13. 4. 2022

MDDr. Strečko

POJEM ZUBÁR KOŠICE NABRAL INÝ VÝZNAM

U nás dostanete termín hneď. Dnes zavoláte, dnes ste u zubára (do 48 hodín počas pracovných dní). Všetky vyšetrenia prebehnú na našej klinike, nikam inam nemusíte chodiť. Dozviete sa o vašich zuboch všetko, naši špičkoví odborníci vám všetko vysvetlia a navrhnú riešenia, z ktorých si vyberiete. Dozviete sa presnú cenu celej liečby vopred a vy sa rozhodnete, ako ju rozložíme v čase, aby vám to vyhovovalo po každej stránke. Moderné technológie nám však umožňujú, aby ste s novými zubami odišli aj hneď. Všetko na jednom mieste, rýchlo, bezbolestne, trvácne. Naša klinika má 25 rokov skúseností a cez 50 000 spokojných pacientov. Za kvalitou si stojíme a preto vám dávame 5 ročnú záruku na všetky zákroky.

AKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME

 • preventívne prehliadky
 • ošetrenie zubného kazu: fotokompozitná výplň, keramická výplň na počkanie
 • ošetrenie koreňových kanálikov pod mikroskopom
 • extrakcie
 • implantáty
 • chirurgické zákroky
 • keramické fazety
 • korunky: kovokeramické, celokeramické, keramické korunky na počkanie
 • ošetrenie v celkovej anestézii
 • detská stomatológia
 • dentálna hygiena
 • bielenie zubov

Naša klinika je krásna. Nie preto, že by nám išlo o zbytočný luxus, ale preto, aby z vás opadol strach. Zabudnite, že ste u zubára a relaxujte. Naše milé recepčné vám prinesú kávu, čaj alebo vodu. Zaslúžite si byť v krásnom prostredí, zaslúžite si cítiť sa príjemne.

Dbáme na dôsledné dodržiavanie prísnych hygienických štandardov, ambulancie sú dôkladne dezinfikované pred a po ošetrení, na každého pacienta je vyčlenený sterilný set nástrojov, vrátane sterilných vŕtacích kolienok.

KTO SME?

Zubnú kliniku Schill Dental Clinic založil MUDr. Alexander Schill s víziou komplexného kvalitného trvácneho ošetrenia chrupu a šetrenia času pacientom. Začínal s jedným kreslom a spokojní klienti mu dodávali odvahu ísť ďalej. Zaučil ďalších šikovných lekárov a postupne vybudoval kliniku s mnohými odborníkmi, moderným technologickým vybavením a v prvom rade nadštandardnou kvalitou ošetrení. Z lekárov si vyberal len tých najlepších. A takým je aj doktor MDDr. Vladimír Strečko, ktorý sa po pár rokoch pôsobenia na klinike v Bratislave stal vedúcim lekárom na klinike v Žiline, kam Schill Dental Clinic expandoval. No tento zubár Košice miloval a tak priniesol svoje skúsenosti sem k vám. Od roku 2019 je doktor Strečko vedúcim lekárom na klinike Schill Dental Clinic, ktorú nájdete v Auparku. Má okolo seba tím šikovných doktorov, ktorí vyriešia aj prípady, ktoré iní vzdali. Konieckoncov, tvrdia to recenzie, ktoré o nás nájdete v internetovom vyhľadávači. Tento zubár Košice očaril.

Príďte sa presvedčiť o kvalite sami. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.

SME PRIEKOPNÍKMI INOVÁCIÍ A MODERNÝCH TECHNOLÓGIÍ

Využívame CEREC, Heal Ozone, Digitálny zubný röntgen, Diagnodent, CT, Stomatologický mikroskop, AirFlow, BeeFill, Apexlokátor, RVG prístroj, VELscope. Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších materiálov. Ak je vaším problémom strach z bolesti, u nás sú všetky ošetrenia bezbolestné a naši doktori sú príjemní a ľudskí.

Niekedy sa ľudia po rokoch neúspešného boja s riešením chrupu dostanú do stavu, kedy sa za svoje zuby hanbia a boja sa prísť na kliniku zo strachu z odsúdenia. Rozumieme a nikoho nesúdime, od toho tu nie sme. Sme tu na to, aby sme vám pomohli. U nás ste v dobrých rukách, môžete sa uvoľniť a cítiť príjemne a bezpečne.

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka