Zubná chirurgia Košice

 

 

Zubná chirurgia Košice - Schill Dental Clinic

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je jedným z odborov, ktorými sa stomatológovia z tejto kliniky zaoberajú už 24 rokov. 

 

Do zákrokov zubnej chirurgie patria napríklad:

  • implantácia (nahradenie chýbajúceho koreňa zuba)
  • extrakcia (vytrhnutie zuba)
  • resekcia koreňového hrotu (odstránenie konca zubného koreňa)
  • replantácia (opätovné vloženie zuba do zubného lôžka)
  • autotransplantácia (prenos vlastného zuba na iné miesto)
  • preprotetická chirurgia (úprava zubného lôžka)
  • parodontálna chirurgia (plastický zákrok na parodonte)
  • excízia (chirurgické odstránenie tkaniva, nádoru v celku)

Zubná chirurgia Košice Schill Dental Clinic je odvádzaná na profesionálnej úrovni nie len vďaka technológiám a vybaveniu kliniky, ale najmä vďaka tímu odborníkov, ktorí sú na klinike každý deň.

Stomatologická chirurgia Košice 

Ak sa chystáte na chirurgický zákrok v ústnej dutine, výber zubného chirurga je prvým dôležitým krokom. Je dôležité, aby mal chirurg skúsenosti a vedomosti, ale aj dobrý prístup k pacientovi. Na našej klinike tieto zákroky vykonávame na dennej báze a ošetrili sme už viac ako 50 000 pacientov. Naši zubní lekári vykonávajú svoju prácu radi a neustále sa vzdelávajú, využívajú najnovšie technológie a postupy, ktorými dosiahnu nie len bezbolestný priebeh zákroku, ale aj dokonalý výsledok.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.