Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Dobrý zubár – kde zažijete profesionalitu a príjemnú atmosféru

4 minúty čítania Zverejnené 14. 4. 2022

MDDr. Vladimír Strečko

Dobrý zubár s výbornými recenziami

“Pán MDDr. Vladimír Strečko exceluje citlivou, odbornou precíznou a zručnou prácou pod mikroskopom. Všetky jeho zákroky boli časovo krátke a nedá sa tu veľmi hovoriť o bolesti skôr o veľmi príjemnej návšteve a komunikácii. Suverénne a prirodzene u mňa odbúral strach, a to normálne nie je ľahké.” Alena

“Bezbolestné a rýchle vytrhnutie stoličiek, pri ktorom som sa dokonca toľko nasmiala nakoľko Dr. Strečko má skvelý ľudský prístup. Príjemná atmosféra  na celej klinike, super zohratý tím šikovných ľudí :)” Klaudia

Toto sú ukážky z recenzií od skutočných pacientov. Keby sme však pána doktora Vladimíra Strečka nepoznali, neverili by sme, že je naozaj možné smiať sa v zubárskom kresle. A to dokonca popri ošetrovaní, ktoré je zároveň profesionálne a vysoko odborné. Pán doktor Strečko dokáže strach roztrhať na márne kúsky a vyvolať v ambulancii uvoľnenú, pohodovú atmosféru. Zároveň viete, že ste v dobrých rukách, pretože z neho cítiť istotu, odbornosť, profesionalitu a skúsenosť. Má v sebe hrdosť a silu lekára so zmyslom pre odľahčenie situácie, ba miestami až zabávača. Podľa slov pacientov je to dobrý zubár so všetkým, čo k tomu patrí. Pod jeho vedením sa na celej Schill Dental Clinic v Košiciach cítia pacienti príjemne a v bezpečí.

 

Kto je tento kúzelný lekár?

Doktor Strečko pochádza z Prešova a odmalička bol ambiciózny. Vyštudoval zubné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Po skončení štúdia ho jeho cieľavedomosť zaviedla do Bratislavy, kde sa chcel učiť rovno od najlepších – od MUDr. Alexandra Schilla, primára a zakladateľa jednej z najmodernejších zubných kliník na Slovensku. Pána primára môžeme pokojne nazvať vizionárom.  Ako jeden z prvých lekárov začal využívať technológie, ktoré pacientom šetria čas, čiže umožňujú realizovať kvalitné, precízne ošetrenia viacerých problémov pri jedinej návšteve ambulancie. Doktor Schill si nevezme na kliniku hocikoho, ale len tých najlepších. Talentovaných, šikovných lekárov aj tak čaká ešte dlhé zaučenie a nasávanie vedomostí či know how postupov. Niet divu, že si títo dvaja lekári porozumeli a po čase bol doktor Strečko poverený vedením kliniky v Žiline. Stal sa z neho dobrý zubár. Srdcu Východniara sa však nedalo rozkázať, takže teraz je tam, kde má byť. Menovku MDDr. Vladimír Strečko – vedúci lekár – nájdete na dverách košickej Schill Dental Clinic.

Venuje sa záchovnej stomatológii, endodoncii, mikroskopickému ošetrovaniu zubov, protetike, chirurgii a implantológii. Zubnej chirurgii a implantológii by sa nemohol venovať bez adekvátneho vzdelania a certifikátov, ktoré získal z dentoalveolárnej chirurgie na Univerzite Komenského v Bratislave a z implantológie u prof. MUDr. Jenča v Košiciach.

Ako zubný lekár sa musí neustále vzdelávať a zo školení si vyberá tie, na ktorých prednáša a školí svetová a európska špička. Neváha za novými poznatkami cestovať do Česka, Švajčiarska, Nemecka, Maďarska či USA. Školenia na Slovensku sú samozrejmosťou.

Ovláda anglický, ruský, nemecký a macedónsky jazyk. Macedónčina nie je taká bežná a ak vás premkla zvedavosť (ako mňa), prečo práve tento jazyk, je to z romantického dôvodu. Pani manželka pochádza z Macedónska. Mimochodom, tiež zubná lekárka, momentálne je doma s ich drobcom. Láska hory prenáša a učí nové jazyky. 🙂

Ak máte zo zubného ošetrenia strach alebo ak chcete konečne vyriešiť svoje problémy so zubami, ste na dobrej adrese. Zvládneme totiž aj prípady, ktoré iní vzdali a mnohí naši pacienti trpeli strachmi až úzkosťami zo zubárov. Teraz chodia na ošetrenie v pokoji a v pohode.

Vážime si váš čas, preto termín dostanete do 48 hodín počas pracovných dní, ošetrenia sú rýchle, bezbolestné, s kvalitným a trvácnym výsledkom. Ba čo viac, na všetky dostanete záruku 5 rokov.

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka