Správne čistenie zubov

Zubná kefka a pasta sú bezpochyby najdôležitejšími nástrojmi boja proti zubným baktériám, ktoré spôsobujú zubné kazy a zápaly ďasien — ich výber a správne použitie je preto nesmierne dôležité. Zubná kefka by mala mať malú hlavicu vlákna by mali byť v jednej rovine - na koncoch zaguľatené aby čo najlepšie odstránili zubný povlak, mala by byť hustá a mäkká. Príliš tvrdá kefka môže naopak poškodiť zubnú sklovinu i ďasná. Zubná kefka by sa mala meniť pravidelne po 4-6 týždňoch používania, ale i po bežných chorobách ako nádcha či chrípka, keďže kefky môžu ostať kontaminované nebezpečnými baktériami.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.