Nový úsmev

Prvý výsledok modelovania nového úsmevu je na svete. Pre pani Kamilu, ktorá vyhrala casting v TV Markíza, je skrývanie úsmevu už minulosťou. Netrvalo dlho, a jej sen sa splnil. Môže sa usmievať bez zábran. Jej nové zuby vyzerajú pekne, sú plne funkčné a hlavne vyzerajú celkom prirodzene. 

 

 

Najlepším dôkazom sú tieto fotografie. Prvá ukazuje pôvodný stav, na druhej fotografii vidíte maketu nových zubov, a tretia fotografia je už výsledkom niekoľko týždňového snaženia našich lekárov. 

 


Fáza 1 - Na začiatku

PRED

 

Fáza 2 - Maketa

MAKETA

 

 

Výsledok je fantastický - nielen nový, krásny úsmev - ale aj šťastná pani Kamila.

 


Fáza 3 - Finálna fotografia

POTOM

 

 

Prečítajte si viac o celom postupe, ako získať nový, krásny úsmev tu: Digital Smile Design


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.