Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Plánujete dovolenku? Vezmite si so sebou zdravé zuby

1 minúta čítania Zverejnené 17. 6. 2022

Citlivé zuby v lete

Leto sa rýchlo blíži a vy sa nemôžete dočkať, až konečne odídete na dovolenku. Všetci poznáme ten pocit vzrušenia a radostného očakávania. Odpočítavame čas deliaci nás od budúceho letného dobrodružstva, od našej ďalšej cesty za slnkom, za vlnami mora a oceánu, do malebných zákutí v krajoch ďalekých i blízkych. Túžime po pokoji, relaxe a príjemných zážitkoch. Tešíme sa na športové vyžitie a cestovanie. Na pohárik dobre chladeného bieleho vína a romantickú večeru pri západe slnka s výhľadom na prístav.

Aby vaše sny ani zaslúžený oddych nenarušila epizóda s boľavými zubami, nezabudnite sa objednať na preventívnu prehliadkudentálnu hygienu. Vychutnáte si tak dovolenku bez starostí s citlivými zubami, ktoré bolestivo reagujú na studené či sladké.

Pretože zdravý a krásny úsmev je niečo, čo určite chcete mať na dovolenke so sebou. Poponáhľajte sa, termíny sa rýchlo plnia. Objednajte sa ešte dnes.

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Pacientka so zubárom

Moderné technológieVšetko pod jednou strechou

Návšteva zubára nemusí byť “horor”. Riešení je viac. Dá sa aj v celkovej anestézii.

Ľudia často hľadajú odpovede na otázky, ktoré sa týkajú ich zdravia a blaha. Jednou z týchto otázok je, aké alternatívy bolestivých ošetrení sú v súčasnosti na dosah. Táto téma sa týka nás všetkých, pretože nikto z nás nie je imúnny napríklad voči problémom so…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka