Objednať k zubárovi sa môžete aj v tejto náročnej situácii

Návštevu zubnej ambulancie už nemusíte odkladať. Na našich klinikách sme zabezpečili opatrenia, ktoré chránia vás aj nás. Našu prácu milujeme a prostredníctvom nej vám pomáhame. Za každých okolností ju robíme najlepšie ako sa dá, a inak tomu nebude ani teraz. Aby bola zabezpečená najvyššia možná miera ochrany vášho, ale aj nášho zdravia, vypracoval tím odborníkov plán prísnych bezpečnostných opatrení, ktorý je nutné dodržiavať. 

Sme vám k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00. Stále platí, že je vždy nutné najskôr ZATELEFONOVAŤ. Počas telefonátu vám budú kladené otázky, vďaka ktorým budeme môcť zabezpečiť pre vás čo najvyššiu ochranu a objednať vás na vhodný termín.

zubári počas covidu

U NÁS STE V BEZPEČÍ

Náš personál je rozdelený do tímov, ktoré pracujú v rôzne dni, a teda nedochádza k ich vzájomnému kontaktu. Všetci pracovníci sú vybavení ochrannými pomôckami a sú vyškolení na ich správne používanie. Každý ošetrujúci lekár a sestra má celotelový ochranný odev, ochranný štít na mieru lupovým okuliarom, respirátor a rukavice. V priestoroch ordinácií sa nachádzajú iba nevyhnutné predmety, ktoré sú pravidelne dezinfikované a sterilizované. Nakoľko naše kliniky disponujú viacerými ambulanciami, je možné pripraviť pre každého pacienta čistú, dôkladne vydezinfikovanú ambulanciu. Zatiaľ, čo v polovici ambulancií prebieha ošetrovanie pacientov, ostatné ambulancie sa dezinfikujú.

 

Termíny plánujeme tak, aby ste boli vy, aj naši lekári chránení:

  • Pacientov nad šesťdesiat rokov, či pacientov s pridruženým ochorením ošetrujeme na začiatku pracovnej doby.
  • Pacientov mladších a zdravých ošetrujeme od 10:00.
  • Pacientov s možným podozrením a s potvrdeným  ochorením Covid-19 neošetrujeme.

 

V DEŇ VYŠETRENIA

  1. Počas príchodu na recepciu je nutné mať ochranné rúško.
  2. Recepčná vyzve pacienta, aby použil dezinfekciu rúk a aby si nasadil návleky na topánky.
  3. Ďalej pacienta požiada o vyplnenie anamnestického dotazníka a zmeria mu telesnú teplotu. V prípade zvýšenej telesnej teploty nad 37°C, je možné ošetriť len akútne bolestivé stavy.
  4. Pri recepčnom pulte stojí vždy iba jeden pacient.

 

PLATBA

Uprednostňujeme bezhotovostnú platbu kartou. Pri platbe v hotovosti vyzveme pacienta, aby najprv použil dezinfekciu rúk. Príplatok za zvýšené hygienicko-bezpečnostné opatrenia je 53 EUR.

 

OBMEDZENIE ZÁKROKOV DENTÁLNEJ HYGIENY

Vyhýbame sa zákrokom produkujúcim vo zvýšenej miere aerosol, tj. nepoužívame Air-flow a ultrazvuk. Tieto zákroky nahrádzame depuračnou kefkou a pastou a ručnými nástrojmi na odstránenie zubného kameňa.

 

Sme tu pre vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Spolu to zvládneme.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.