Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

„Vysněná krása“ v Schill Dental Clinic Praha

2 minúty čítania Zverejnené 4. 4. 2022

Vysněná krása

Naša pražská pobočka, Schill Dental Clinic Praha, je partnerom programu TV Prima

„Vysněná krása“ často začína pri vysnívaných zuboch. 

Keď našim kolegom v Prahe prišla ponuka na natáčanie programu TV Prima, povedali si, že ukážu, čo všetko stomatológia 21.storočia dokáže. Len málo ľudí si vie predstaviť, čo všetko je dnes možné a ako rýchlo. Aké zázraky a premeny vieme realizovať, niekedy na počkanie. Bezbolestne a nielen počas natáčania, ale aj v skutočnom živote. Stačí sa rozhodnúť a my sa pustíme do práce. Či v Prahe alebo hociktorej pobočke na Slovensku.

Dennodenne sa snažíme vytvárať pekné úsmevy. Je to naša práca, naše poslanie a robí nám to radosť. O čo nám však ide predovšetkým, je zdravý a funkčný chrup, ktorého prinavrátenie ľuďom zlepšuje kvalitu života a sebavedomie.

Keď sa človek nemôže dobre najesť a o zahryznutí sa do jablka len sníva, pri rozprávaní si zakrýva ústa, nie je to ľahké, ani príjemné. Navyše, ak vaša práca vyžaduje kontakt s ľuďmi a reprezentatívny výzor. Vie o tom svoje prvý účastník programu Vysněná krása, pán Vladimír. Ako dopadlo jeho prvé stretnutie s MUDr. Schillom na našej pobočke v Prahe? Pozrite sa. 

Diváci TV Prima môžu sledovať, ako pán Vladimír, a ďaľší účastníci programu, získajú vysnívanú krásu a späť svoje zdravé sebavedomie. Krásny a zdravý úsmev im vráti náš pražský tím, na čele s pánom primárom MUDr. Alexandrom Schillom. 

Vysielanie programu začalo 28.3. Premiéra programu Vysněná krása je každý pondelok od 21:30 na TV Prima. Sledujte zázračné premeny ďalších účastníkov a nechajte sa inšpirovať na zmenu, o akej ste snívali. Viac si môžete prečítať tu. Alebo na www.schill.cz.

 

 

 

Ďalšie podobné články

CEREC

Estetická rekonštrukciaZlomený zub

Zlomený zub

Zlomený zub vieme opraviť na počkanie Napriek tomu, že zlomený zub objektívne nepredstavuje úplnú katastrofu, subjektívne to môže byť veľmi náročné. Ak sa totiž zlomí predný zub, miešať sa v nás začnú pocity smútku, že už nebudeme vyzerať ako predtým, strachu, či sa…

Prečítajte si článok

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka