Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

„Vysněná krása“ v Schill Dental Clinic Praha

2 minúty čítania Zverejnené 4. 4. 2022

Vysněná krása

Naša pražská pobočka, Schill Dental Clinic Praha, je partnerom programu TV Prima

„Vysněná krása“ často začína pri vysnívaných zuboch. 

Keď našim kolegom v Prahe prišla ponuka na natáčanie programu TV Prima, povedali si, že ukážu, čo všetko stomatológia 21.storočia dokáže. Len málo ľudí si vie predstaviť, čo všetko je dnes možné a ako rýchlo. Aké zázraky a premeny vieme realizovať, niekedy na počkanie. Bezbolestne a nielen počas natáčania, ale aj v skutočnom živote. Stačí sa rozhodnúť a my sa pustíme do práce. Či v Prahe alebo hociktorej pobočke na Slovensku.

Dennodenne sa snažíme vytvárať pekné úsmevy. Je to naša práca, naše poslanie a robí nám to radosť. O čo nám však ide predovšetkým, je zdravý a funkčný chrup, ktorého prinavrátenie ľuďom zlepšuje kvalitu života a sebavedomie.

Keď sa človek nemôže dobre najesť a o zahryznutí sa do jablka len sníva, pri rozprávaní si zakrýva ústa, nie je to ľahké, ani príjemné. Navyše, ak vaša práca vyžaduje kontakt s ľuďmi a reprezentatívny výzor. Vie o tom svoje prvý účastník programu Vysněná krása, pán Vladimír. Ako dopadlo jeho prvé stretnutie s MUDr. Schillom na našej pobočke v Prahe? Pozrite sa. 

Diváci TV Prima môžu sledovať, ako pán Vladimír, a ďaľší účastníci programu, získajú vysnívanú krásu a späť svoje zdravé sebavedomie. Krásny a zdravý úsmev im vráti náš pražský tím, na čele s pánom primárom MUDr. Alexandrom Schillom. 

Vysielanie programu začalo 28.3. Premiéra programu Vysněná krása je každý pondelok od 21:30 na TV Prima. Sledujte zázračné premeny ďalších účastníkov a nechajte sa inšpirovať na zmenu, o akej ste snívali. Viac si môžete prečítať tu. Alebo na www.schill.cz.

 

 

 

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka