Ako funguje naša zubná klinika počas karantény?

Dnes je na Slovensku a celom svete bezprecedentná situácia. V Schill Dental Clinic si uvedomujeme nutnosť postaviť sa tejto situácii čelom a zaviesť opatrenia, aby sme zabránili šíreniu nového koronavírusu. Spolu to dokážeme.

Zdravie na prvom mieste

Vykonávanie všetkých plánovaných ošetrení je od dnešného dňa pozastavené do odvolania. Zubnolekárska starostlivosť bude obmedzená len na akútne, bolestivé, neodkladné ošetrenia.

 

Prečo zavádzame tieto opatrenia?

Pretože ochorenie Covid-19 je možné šíriť aj počas inkubačnej doby alebo v prípade bezpríznakovej nákazy. V obidvoch prípadoch sa však vírus u ľudí nachádza. Pri ošetrení v zubnej ambulancii je vo väčšine prípadov nutné použiť mikromotorový, ultrazvukový alebo turbínový násadec s chladením, ktoré vytvárajú aerosol do okolia 3 metrov, plný infekčných produktov.

 

Naša zubná klinika je vybavená odsávaním infekčného vzduchu a privádzaním čerstvého vzduchu. Po každom pacientovi sa povrch ambulancie dezinfikuje, všetky použité nástroje sa dezinfikujú, mechanicky čistia a následne sterilizujú. Dnes však potrebujeme eliminovať akékoľvek riziko prenosu nákazy a musíme preto znížiť alebo úplne obmedziť tvorbu aerosolu.

zubná klinika

 

Nechceme, aby ste trpeli - naša zubná klinika je tu pre vás!

V prípade, že vás trápi bolesť zuba alebo máte opuch, ZAVOLAJTE NÁM a dohodneme sa na ďalšom postupe. Budete tak mať istotu, že ak po telefonickom rozhovore usúdime, že je návšteva ambulancie nevyhnutná, ste u nás v bezpečí. Zároveň vás prosíme o nezatajovanie informácií ohľadom zdravotného stavu, cestovateľskej anamnézy, ani o kontakte s možnými infikovanými osobami. Ani Vy by ste nechceli, aby tak urobil pacient pred Vami.

 

Máte otázky? Radi vám ich zodpovieme telefonicky. Radi vám poradíme. Naša zubná klinika je tu pre vás.

#spolutozvladneme

 

RADY PRE PRVÚ POMOC PRI BOLESTI ZUBA: chladenie (sú však situácie, kedy vám chlad zhorší bolesť, rešpektujte to a vtedy nechladiť), spať vo zvýšenej polohe. Najlepšie je však vždy zavolať.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.