Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Biele výplneEstetická rekonštrukciaFazety

Z pekných zubov dokonalé

3 minúty čítania Zverejnené 21. 5. 2020

Alexander Schill

Predné zuby v správnych proporciách

Bez brúsenia a injekcií vám vytvoríme nový úsmev v priebehu pár dní. Navyše si môžete model nových zubov u nás vyskúšať “nanečisto”.

Aj vy by ste chceli vylepšiť svoj úsmev, ale bojíte sa zmeny? Nie ste jediní. Strachom zo zmien trpí väčšina ľudí a často tak prichádzajú o možnosť zlepšiť svoj život. Čo ak by ste si však nový úsmev mohli vyskúšať? A čo ak by ste pri tvorbe nového úsmevu nemuseli mať ani anestéziu a podstupovať brúsenie zubov? Že je niečo také nonsens? Ani nie. U nás sú bežné aj takéto zázraky.

Strach z brúsenia, injekcií a zmeny mala aj krásna Mária Zelinová. Ak máte pocit, že táto očarujúca žena je predsa dokonalá, máte pravdu. Maja však mala radšej fotky, kde jej nebolo vidno zuby. Uznajte, že to by bola pre svet veľká škoda, keby sa táto žena neusmievala.

Majke sme ponúkli náš zázrak v podobe estetickej korekcie predných zubov fotokompozitnými dostavbami, bez potreby brúsenia a bez nutnosti anestézie. Dokonca si nový úsmev mohla vyskúšať nanečisto, na pár dní na doma – ukázať sa najbližším pred definitívnym rozhodnutím. A rozhodla sa, že ide do zmeny.

Len 3 kroky k dokonalému úsmevu:

  • 1. krok : parkovanie, príchod, vyplnenie dotazníka, RTG, vstupné vyšetrenie a odtlačky.  (1 HODINA)
  • 2. krok : nasadenie mock-up modelu. S týmto nasadeným modelom idete domov, aby ste zistili, ako sa s novými zubami cítite a ako sa vám rozpráva. (20 MIN)
  • 3. krok: nasadenie finálnej práce, po ktorej môžete hneď jesť  (1,5 HODINY)

U Márie tento proces trval pár dní. Tento čas je možné ešte skrátiť – dokonca sa takýto zákrok dá urobiť aj za 1 deň. V tomto prípade išlo o dostavbu 6 zubov a celková cena bola 1000 EUR.

Aké sú výhody?

Maja si pochvaľovala najmä absenciu injekcií a brúsenia. Ide naozaj o veľmi šetrný postup voči tvrdým zubným tkanivám, riešenie je trvácne a kvalitné. No napriek tomu je v budúcnosti možné urobiť akékoľvek ďalšie úpravy zubov, keďže sklovina je zachovaná v celej hrúbke. Výhodou je aj nižšia cena oproti, napríklad, keramickým fezetám.

Pre koho je riešenie vhodné a pre koho nie?

Estetická korekcia fotokompozitnými dostavbami je vhodná pre ľudí so zdravými prednými zubami, ktorí nepotrebujú meniť farbu zubov, ale iba ich dĺžku, prípadne dobudovať zlomený zub.

Nie je vhodná pre ľudí trpiacich bruxizmom (škrípaním zubov), na dobudovanie mŕtvych zubov, nie je to vhodná metóda riešenia tetracyklínových, či inak poškodených zubov, ani na riešenie nevyhovujúcej farby zubov. Tieto problémy majú riešenia, ale iné.

Neodkladajte návštevu zubára

Sme šťastní, že aj našim pričinením sa Mária Zelinová bude usmievať viac. Ak vieme niečo urobiť aj vo veci vášho častejšieho úsmevu, radi pomôžeme. Termín k nám dostanete do 24 hodín.

Štítky

Biele výplneEstetická rekonštrukciaFazety

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka