Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Zubné implantátyZubné mostíky

Nový úsmev pani Moniky v Teleráne

2 minúty čítania Zverejnené 16. 1. 2023

Oplatilo sa počkať na nový úsmev.

Máme tu rok 2023 a hneď na začiatku peknú správu – lepšie povedané, pekný úsmev. Minulý rok vyhlásiala TV Markíza v relácii Teleráno súťaž  s názvom „Nový úsmev”. Šťastie sa usmialo na pani Moniku, ktorú už dlho trápil celkový stav zubov. A tiež to, že sa nemohla usmievať. Prihlásila sa do súťaže a my sme radi, že sme jej mohli pomôcť k novému úsmevu – pozrite sa na ten rozdiel a prečítajte si, ako sme pani Monike vytvorili plnohodnotný úsmev.

Úsmev robí veľa – tak pre vás, ako aj pre vaše okolie. Nový úsmev vie dokonca zmeniť život.

Liečba pani Moniky sa začala vstupnou prehliadkou s RTG a CT snímkami a dentálnou hygienou. Jedna stolička, aby sme ju mohli zachovať, vyžadovala prečistenie koreňových kanálikov, ktoré prebiehalo pod mikroskopom. Bohužiaľ, stav viacerých zubov bol neliečiteľný a museli sme ich extrahovať. Dva zuby sme pani Monike ošetrili krásnymi keramickými korunkami, zhotovenými na počkanie pomocou systému CEREC. Tie sme nasadili na jej zuby a dosiahli tak veľmi rýchlo žiadaný výsledný efekt. Na základe CT snímkov sme pristúpili k implantácii 4 zubných implantátov. (Liečba zubov pani Moniky nešla úplne podľa predstáv a museli sme vykonať explantáciu a následnú implantáciu jedného zuba, keďže sa nezahojil správne. Aj to sa môže stať. Vyriešili sme aj tento problém.) Keď boli všetky implantáty zahojené, vyrobili sme mostík v našom in-house laboratóriu na základe odtlačkov. Zuby sme nasadili na titanové implantáty, ktoré boli s kosťou zrastené a vytvorili dokonalú oporu pre nové zuby. A keď sme pani Monike na záver podali zrkadlo, slzám šťastia sa neubránila.

Pani Monika sa môže konečne smiať, ale hlavne zahryznúť bez obáv – ako s vlastnými zubami. Pozrite si reláciu Teleráno v TV Markíza, kam pán doktor Schill zavítal 16.1.2023 spolu s pani Monikou. A ak vás trápi podobný problém, nájdite si na seba čas a naplánujte si návštevu do Schill Dental Clinic. V Bratislave, Žiline alebo v Košiciach.

Štítky

Zubné implantátyZubné mostíky

Ďalšie podobné články

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka